Wielkimi krokami zbliża się XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020, które odbędzie się w dniach 2-4 grudnia! W tym roku wyjątkowo wyłącznie w formule on-line.

 

 

 

Europejskie Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Jest miejscem spotkań tysięcy przedsiębiorców, biznesmenów, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i władz rządowych. Uczestnicy dyskutują nad perspektywami dla regionu, rozwojem gospodarczym kraju oraz możliwościami współpracy międzynarodowej.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będziemy mówić o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Dużo uwagi poświęcimy nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Zaprosimy do debaty nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne.

Ważnym punktem Forum jest przyznanie Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”. Ideą wydarzenia jest nagrodzenie podmiotów konsekwentnie budujących pozytywny wizerunek łódzkiego oraz przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu.

Termin wydarzenia: 2-4 grudnia 2020 roku

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa tegoroczne Forum po raz pierwszy odbędzie się w formule online.

Zarejestruj się już dziś!
Rejestracja»

Więcej o Forum tutaj»

 

Źródło: materiały własne

PSZ/MR