W toku rekrutacji przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego w międzynarodowych targach Organic Food i Eco Living Iberia w Madrycie (Hiszpania) w dniach 7-8 czerwca 2023 r. zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

1. AMKEZ FOOD BIS
Hucisko Przybyszowskie 15
97-524 Kobiele Wielkie
www.amkez.com/
Firma produkuje suszone przekąski ze starannie wyselekcjonowanych odmian owoców i warzyw, wyłącznie polskiego pochodzenia.

2. TAT-POL sp. z o. o.
Pajęczno, ul. Wieluńska 126 C
98-330 Pajęczno
www.fructos.pl/
Przedsiębiorstwo produkujące wyroby na bazie owoców i warzyw pochodzących wyłącznie
od sprawdzonych dostawców.

3. BiFIX Wojciech Piasecki Sp. jawna
Górki Małe, ul. Dworska 33
95-080 Tuszyn
www.bifix.pl
Firma BiFIX jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych, ekologicznych oraz zdrowych przekąsek i przetworów warzywnych.

4. Vitamizu Sp. z o.o.
ul. Konstantynowska 34
94-303 Łódź
www.vitamizu.com
Producent innowacyjnych napojów dla zdrowia.

5. Elanda Pharma Sp. z o. o.
ul. Sportowa
97-340 Rozprza
www.elanda.pl
Elanda Pharma firma, która już od ponad 25 lat w swoim zakładzie produkcyjnym wytwarza produkty lecznicze, środki spożywcze, suplementy diety.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Organic Food i Eco Living Iberia to największe międzynarodowe targi zrównoważonego rozwoju na Półwyspie Iberyjskim oraz platforma dla firm, które chcą wejść do sektora, promować nowe produkty i spotykać się z dystrybutorami. W wydarzeniu bierze udział ponad 7000 profesjonalistów, ekspertów, producentów i dystrybutorów z całego świata.

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 7-8 czerwca 2023 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

 

RK/PSZ