W toku rekrutacji przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego do udziału w międzynarodowych Targach Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw, które odbędą się w Nadarzynie w dniach 7-5 października 2023 r. zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

 1. F.P.H .Chrupex s.c. A.G. Łyga
  www.chrupex.com
  Firma zajmuje się produkcją wielosmakowych chrupek kukurydzianych, słodyczy i słodkich przekąsek o niepowtarzalnym smaku i jakości.
 2. Eko-Natura sp. z o.o.
  www.kwaschlebowy.eu
  Firma zajmuje się produkcją zdrowej żywności z ukierunkowaniem na naturalne napoje,
  z których sztandarowy produkt firmy stanowi Ekologiczny Naturalny Kwas Chlebowy.
 3. OLEJVITA
  www.olejvita.com
  Łódzka olejarnia, która produkuje oleje zimnotłoczone, pozbawione konserwantów, mające właściwości lecznicze oraz oryginalne smaki.

BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone tylko branży ekologicznej. Targi mają przede wszystkim charakter biznesowy i stanowią doskonałą przestrzeń do nawiązywania współpracy dla producentów, kupców, właścicieli sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowych. To również świetna okazja do budowania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego oraz rozwijania eksportu. Targi te pełnią także rolę platformy prezentacyjnej dla nowości i dyskusji na temat trendów w branży żywności i produktów ekologicznych. Nieodłączną częścią wydarzenia są konferencje, seminaria i warsztaty, sprzyjające debacie na temat stanu branży i jej przyszłości.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 5-7 października 2023 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego
na lata 2014 – 2020.

 

 

RK/PSZ