W toku rekrutacji przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego w Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations odbywających się w Krakowie w dniach 20-21 września 2023 r. zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

1. EwelPlast sp. z o.o
Lipiny 83 B
92-701 Lipiny
www.ewelplast.pl

EwelPlast jest producentem palet plastikowych typu EURO.

2. UltroAR Sp. z o.o.
ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 13
98-100 Wieluń
https://www.ultronar.com/

UltronAR to przedsiębiorstwo oferujące rozwiązania wykorzystujące technologie rzeczywistości rozszerzonej, sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

3. PLAST sp. z o. o.
ul. Proletariacka 24 a
93-569 Łódź
www.plast.eu

Firma PLAST to nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące opakowania jednorazowe dla przemysłu spożywczego i rolnictwa oraz jednorazową odzież ochronną.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, należą do największych targów opakowań w Europie Środkowej. Podczas wydarzenia producenci i dostawcy opakowań , etykiet, rozwiązań do uszlachetniania druku , pakowania i transportowania będą mogli spotkać się i zaprezentować swoje produkty oraz usługi, a także wziąć udział w licznych warsztatach oraz prezentacjach.

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 20-21 września 2023 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego
na lata 2014 – 2020.

 

RK/PSZ