W toku rekrutacji przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego do udziału w targach WASTE MANAGEMENT EUROPE odbywających się w Bergamo (Włochy) w dniach 21-23 czerwca 2022 r. zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

1. VASCO GEL POLISH Sp. z o.o.
ul. Inflancka 71
91-848 Łódź

https://vasco-nails.com

Vasco Nails to renomowany producent lakierów hybrydowych i produktów do stylizacji paznokci. Produkcja marki pod logo klienta u sługa Private Label z zastosowaniem rozwiązań proekologicznych. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym z licznymi nagrodami.
RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki.

2. FASADA SYSTEM SP. Z O.O.
ul. Brukowa 23
91-341 Łódź

https://fasadasystem.pl

Producent systemów wentylacji grawitacyjnej VENT FS opartej na technologii produkcji
w obiegu cyrkulacyjnym. Produkcja oparta na surowcach recyklingowych, które firma pozyskuje z rynku, działając w ten sposób na ochronę środowiska naturalnego.
RIS: Zaawansowane materiały budowlane.

3. ZOOKSY
ul. Nadbzurzańska Dolna 7/9
99-400 Łowicz

https://zooksy.eu

Projekty kolorowych skarpetek produkowanych w województwie łódzkim, na nowoczesnej i w pełni profesjonalnej linii produkcyjnej. Skarpetki są produkowane z certyfikowanych materiałów (bawełna czesana), o bardzo dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie. Odpadki produkcyjne w postaci pociętych nitek podlegają recyklingowi.
RIS: Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody

4. ERBI SP. Z O.O.
ul. Niciarniana 54,
92-320 Łódź

http://erbi.com.pl/pl

Producent opakowań kosmetycznych oraz ulotek jedno i wielokolorowe.. Drukarnia ERBI świadczy kompleksowe rozwiązania w zakresie produkcji materiałów opakowaniowych dla przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego, posiada System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2000 m.in. w zakresie Zarządzania Środowiskowego 14001:2004. Podstawowym zadaniem normy jest wspomaganie ochrony środowiska i zapobieganie zanieczyszczeniom w sposób uwzględniający potrzeby społeczno-ekonomiczne.
RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki

5. AP-LOGIC
ul. Fabryczna 2
98-220 Zduńska Wola
https://www.aplogic.pl/

Firma AP-LOGIC Sp. z o. o. prowadzi działalność w zakresie gospodarki odpadami na rynku regionalnym i krajowym świadcząc przede wszystkim usługi odbioru i utylizacji odpadów. Prowadzi czynne działania poprzez przetwarzanie odpadów w różnych kierunkach, m.in. przygotowanie do odzysku materiałowego i energetycznego. Producent paliw dla energetyki i przemysłu cementowego.
RIS: Energetyka

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Waste Management Europe to prestiżowe wydarzenie biznesowe pod patronatem Ministry of Ecological Transition of Italy, która skupia liderów branży gospodarki odpadami i gospodarki obiegu zamkniętego, innowatorów, nabywców, ustawodawców i przedstawicieli rządów w celu tworzenia sieci współpracy. Wydarzenie sprzyja dyskusjom nad przyszłością naszej planety i zrównoważonymi, przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami w zakresie obiegu zamkniętego. W targach bierze udział około 300 wystawców z 20 krajów, ok. 8000 odwiedzających.

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 21-23 czerwca 2022 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Uczestnictwo w projekcie stanowi szansę dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego
na nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, które przyczynią się do rozwoju eksportu ich produktów i usług.

 

IG/PSZ