Po przeprowadzeniu drugiego etapu rekrutacji oraz po uzyskaniu ostatecznej akceptacji Organizatora targów do udziału w targach Organic Food i Eco Living Iberia, odbywających się w Madrycie
w dniach 7-8 czerwca 2023 r., zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

BiFIX Wojciech Piasecki Sp. jawna

Górki Małe, ul. Dworska 33

95-080 Tuszyn

https://www.bifix.pl/

Firma BiFIX jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych, ekologicznych oraz zdrowych przekąsek i przetworów warzywnych.

_______

Elanda Pharma Sp. z o. o.

  1. Sportowa

97-340 Rozprza

https://elanda.pl/

Elanda Pharma firma, która już od ponad 25 lat w swoim zakładzie produkcyjnym wytwarza produkty lecznicze, środki spożywcze, suplementy diety.

_______

GreenTree Group Sp. z o.o.

  1. Jana Pawła II 41 F

97-200 Tomaszów Mazowiecki

https://www.greentree.com.pl/

Firma Green Tree jest firmą produkującą asortyment i opakowania pozbawione Plastiku. Tworzy alternatywny asortyment i opakowania, które można kompostować. Każdy z produktów jest biodegradowalny i kompostowalny.

_______

MPR Labs Sp. z o.o.

  1. Mazowiecka 3

92-215 Łódź

https://mpr-labs.com/kontakt/

MPR Labs zajmuje się badaniem i rejestracją produktów kosmetycznych. Wspiera firmy kompleksowo we wprowadzaniu kosmetyków na rynki europejskie.

_______

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

 

Organic Food i Eco Living Iberia to największe międzynarodowe targi zrównoważonego rozwoju na Półwyspie Iberyjskim oraz platforma dla firm, które chcą wejść do sektora, promować nowe produkty i spotykać się z dystrybutorami. W wydarzeniu bierze udział ponad 7000 profesjonalistów, ekspertów, producentów i dystrybutorów z całego świata.

 

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 7-8 czerwca 2023 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego
na lata 2014 – 2020.