W toku rekrutacji przeprowadzonej  zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń  przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego  w międzynarodowych  targach Taropak oraz w Konferencji towarzyszącej Taropak Design 2022 w charakterze odwiedzającego, odbywających się w Poznaniu w dniu 27 września 2022 r.  zostały zakwalifikowane następujące podmioty:

FASADA SYSTEM SP. Z O.O.

Brukowa 23

91-341 Łódź

https://fasadasystem.pl

Producent systemów wentylacji grawitacyjnej VENT FS opartej na technologii produkcji w obiegu cyrkulacyjnym. Produkcja oparta na surowcach recyklingowych, które firma pozyskuje z rynku, działając w ten sposób na ochronę środowiska naturalnego.

RIS: Zaawansowane materiały budowlane.

 

Zakłady Artykułów Technicznych „ARTECH” Sp. z o.o.

ul. Wersalska 54

Łódź 91-212

https://www.pojemnikiartech.pl/

Firma produkująca pojemniki i skrzynki plastikowe w różnych rozmiarach,
od pojemników na żywność po pojemniki warsztatowe pojemniki transportowo-magazynowe, pojemniki na odpady niebezpieczne. Pojemniki plastikowe są tworzone w oparciu o najwyższe standardy oraz z myślą o środowisku naturalnym. Polietylenowe beczki nadają się
do recyklingu, są całkowicie szczelne, nie wchodzą w reakcje z załadowaną żywnością (niezależnie od jej rodzaju), a także są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Czym jest TAROPAK ?

Targi TAROPAK to jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów skupionych wokół branży opakowaniowej w Polsce, które od lat przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających.

Targi sprzyjają dyskusjom nad przyszłością naszej planety i zrównoważonymi, przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami w zakresie obiegu zamkniętego. Wydarzenie Targowe to idealne miejsce, gdzie możesz wymienić się doświadczeniami z ludźmi z branży oraz klientami, nawiązać nowe kontakty biznesowe, które mogą stać się początkiem owocnej współpracy

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniu  27 września  2022 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

 

 

RK/MDM