W toku rekrutacji przeprowadzonej zgodnie z Regulaminem rekrutacji oraz w oparciu o kryteria formalne i merytoryczne stanowiące załącznik do Regulaminu, na podstawie zgłoszeń przedsiębiorców z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego do udziału w targach ekologicznych „EcoLife Scandinavia i Nordic Food Fair” w Malmö (Szwecja) zostały zakwalifikowane następujące podmioty:


PASSAGE COSMETICS LABORATORY S.A.
ul. Główna 1
95-041 Gałków Duży
www.passage.com.pl

PASSAGE COSMETICS LABORATORY jest firmą z długoletnimi tradycjami kosmetycznymi. Na rynku istnieje od 1988r., jest jedną z bardziej doświadczonych firm w branży.
Główny obszar działalności to prace badawczo – rozwojowe, laboratoryjne, a także produkcja i konfekcja. Przedsiębiorstwo ukierunkowane na prace zlecone i kontraktowe.
Zespół tworzą wykwalifikowani, kompetentni i doświadczeni specjaliści z bogatą wiedzą z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych, aktualnych trendów oraz bezpieczeństwa stosowania kosmetyków.
Firma posiada certyfikaty PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie produkcji preparatów kosmetycznych, PN-EN ISO 22176:2009 (Dobra Praktyka Produkcyjna).
RIS: Medycyna, Farmacja, Kosmetyki

 

NATURA ORGANICA SP. Z O.O.
ul. Traktorowa 126/402
91-204 Łódź
www.naturaorganica.pl

Natura Organica® to idealnie skomponowane mieszanki ziół pochodzących ze znakomitych upraw. Napary z nich przygotowane służą codziennej budowie naturalnej odporności organizmu. Kompozycje ziół w mieszankach Natura Organica® zostały precyzyjnie dobrane w odpowiednich proporcjach przez zielarzy, medyków i botaników aby osiągnąć synergię i jak najlepsze efekty prozdrowotne.
Firma posiada także pijalnie ziół w 12 miastach Polski, w tym 2 w województwie łódzkim (Łódź i Piotrków Trybunalski).
RIS: Innowacyjne Rolnictwo i Przetwórstwo Rolno-Spożywcze

 

ZOOKSY
ul. Nadbzurzańska Dolina 7/9
99-400 Łowicz
www.zooksy.eu
Projekty kolorowych skarpetek produkowanych w województwie łódzkim, na nowoczesnej i w pełni profesjonalnej linii produkcyjnej. Skarpetki są produkowane z certyfikowanych materiałów (bawełna czesana), o bardzo dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie.
RIS: Nowoczesny przemysł włókienniczy i mody

 

Serdecznie gratulujemy zakwalifikowanym przedsiębiorcom!

Eco Life Scandinavia to największa impreza handlowa B2B poświęcona tematyce zrównoważonego rozwoju w krajach nordyckich. Region ten jest światowym liderem w dążeniu do zrównoważonego, zdrowego i etycznego życia, a Eco Life Scandinavia jest wiodącą imprezą targową w tym sektorze. Obejmuje szerokie spectrum: od ekologicznego zdrowia, odżywiania, odzieży, artykułów gospodarstwa domowego i środków czystości, po świadome piękno, samoopiekę, pielęgnację skóry, jak również żywność i napoje free-from, wegańskie
i zrównoważone.

Udział Województwa Łódzkiego planowany jest w dniach 17 – 18 listopada 2021 r. w ramach projektu „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw Łódzkie Green Hub”, finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.
Uczestnictwo w projekcie stanowi szansę dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego
na nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, które przyczynią się do rozwoju eksportu ich produktów i usług.

 

EG/PSZ