Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w roku 2020 stanęło przed wyzwaniem niesienia pomocy lokalnym przedsiębiorcom. Cały rok upłynął pod znakiem walki z wirusem i okazał się szczególnym wyzwaniem dla biznesu. Rynek chiński to obiecujący kierunek dla wielu gałęzi gospodarki lecz idea znalezienia kontrahenta w państwie środka obłożona jest sporym ryzykiem. Wiele przeszkód stoi na drodze dostępu to tego przepastnego rynku. Zawiłe regulacje, bariera językowa to tylko czubek góry lodowej. Usługi biura są narzędziem dla lokalnego biznesu z Łódzkiego dla sukcesywnego przełamywania tych trudności na największym rynku Azji Południowo-wschodniej.

Cayenne Visual Communications Sp. z o.o. Sp. K. to kolejne przedsiębiorstwo będące beneficjentem wsparcia udzielanego przez Województwo Łódzkie biznesowi z Województwa Łódzkiego. Firma zajmuje się między innymi nowatorskimi rozwiązaniami ścianek oraz okładzin akustycznych.

Piotr Koziński, prezes: „Dzięki wsparciu Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Chengdu możemy zaproponować naszym potencjalnym klientom nowe, tańsze i jeszcze lepsze rozwiązania”

Koniec roku 2020 niestety nie zamknął ostatecznie ponurego rozdziału pandemii koronawirusa. Wiele firm wciąż boryka się z problemami zmuszając przedsiębiorców do poszukiwania alternatywnych rozwiązań. Dla Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Chengdu to jasny sygnał, by w roku 2021 świadczyć nasze usługi ze zdwojoną chęcią i skutecznością.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu
Business Innovation Center
for China-Europe Cooperation (CCEC)
157 Tianfu Ave, Chengdu, 610041 Prowincja Syczuan

tel. +86 13076067352

Źródło: Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Chengdu

PB/PSZ/MR