Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży energetycznej, w tym odnawialnych źródeł energii, informatycznej, telekomunikacyjnej, czy budowlanej?

Jesteś zorientowany na rozwój relacji B2B i partnerów prowadzących zaawansowane procesy badawczo-rozwojowe, wdrożeniowe, wytwórcze, projektowe oraz jesteś przedsiębiorcą z województwa łódzkiego i śledzisz wiodące trendy nowoczesnej gospodarki?

Województwo Łódzkie zaprasza do udziału w misji gospodarczej na targi Hannover Messe 2023 (Niemcy).

Misja odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia 2023 r. w Hanower (Niemcy).

Hannover Messe to wiodące na świecie targi technologii przemysłowej, koncentrujące się na cyfryzacji, ochronie klimatu i zrównoważonym rozwoju. Przedsiębiorcy uczestniczący w misji będą mieli okazję do zapoznania się z nowymi  technologiami, koncepcjami i rozwiązaniami, a także nawiązania międzynarodowych kontaktów oraz budowania nowych relacji biznesowych. Podczas wydarzenia przewidziane są konferencje, dyskusje panelowe, wywiady i spotkania partnerskie. Szczegóły oraz pełny program targów dostępny na stronie wydarzenia.  

Co zapewniamy? 

W ramach dofinansowania de minimis udziału Uczestnika w misji Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pokryje koszty związane z organizacją wydarzenia, w tym:

– koszty transportu (bus) na terenie Polski,

– koszty transportu (bus) Polska-Niemcy, Niemcy-Polska,

– koszty wstępu na targi,

– koszt zakwaterowania uczestnika.

 

Zasady udziału

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

 

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, w tym:

– koszty wyżywienia,

– koszty ubezpieczenia.

 

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę i przesłać go drogą elektroniczną  na adres: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl  do dnia 3 marca 2023 r. (z dopiskiem w tytule „Misja gospodarcza na targi Hannover Messe 2023, projekt ŁÓDZKIE GREEN HUB).

 

Przesłane zgłoszenie  będzie podstawą rekrutacji  zgodnie z regulaminem i kryteriami oceny zgłoszeń MŚP. O udziale decyduje liczba uzyskanych punktów oraz kolejność zgłoszeń w przypadku uzyskania tej samej liczby punktów.

Udział w targach organizowany jest w ramach projektu „ŁÓDZKIE GREEN HUB” współfinansowanego z RPO WŁ na lata 2014-2020.

Pliki do pobrania znajdziesz tutaj.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:

Renata Klimaszewska, renata.klimaszewska@lodzkie.pl tel. 42 663 38 06

Emilia Nowak, emilia.nowak@lodzkie.pl tel. 42 663 35 91

 

 

RK/MDM