Województwo łódzkie to dobre miejsce dla biznesu, to region wspierający rozwój ekosystemu start-upowego. Niezależnie od tego na jakim etapie jest twój biznes, na jaką skalę działasz i jak duży jest twój zespół… W ramach Łódzkie dla Biznesu pomagamy firmom na każdym etapie rozwoju – od pomysłu na biznes poprzez wsparcie dla start-upów, mikro, małych i średnich przedsiębiorców, aż po działania eksportowe i ekspansję na rynki zagraniczne.

Łódzkie dla Biznesu to odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców. Dzięki pozyskanym funduszom unijnym oraz z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego, mamy możliwość zaoferowania kompleksowego i profesjonalnego wsparcia.

✔ Wsparcie na starcie – program dla start-upów i początkujących przedsiębiorców
✔ Doradztwo w rozwoju firm na rynku regionalnym i krajowym
✔ Doradztwo w ekspansji międzynarodowej regionalnych przedsiębiorstw

✅ Wsparcie na starcie – program dla start-upów i początkujących przedsiębiorców

W ramach Łódzkie dla Biznesu działa SkyHub – bezpłatna przestrzeń do pracy indywidualnej lub w zespołach projektowych. W SkyHub organizujemy szkolenia, warsztaty o tematyce biznesowej, marketingowej i motywacyjnej oraz spotkania networkingowe. Przygotowujemy profesjonalne akceleracje start-upów, oferując porady i konsultacje z mentorami. To tu podpowiadamy, jak założyć firmę i jakie działania podjąć, aby odnieść sukces na rynku.

Nową siedzibą dla SkyHub jest Łódzki Dom Kultury – miejsce w centrum Łodzi, sprzyjające niestandardowym pomysłom, rozwijaniu zdolności i pasji, stanowiące kwintesencję kreatywnego podejścia do otaczającej rzeczywistości.

W SkyHub dużo się dzieje. Już w najbliższym czasie uruchomimy II i III – specjalną edycję programu akceleracji KUŹNIA POMYSŁÓW, podczas którego projekty start-upowe z województwa łódzkiego przejdą cykl szkoleń i konsultacji poświęcony optymalizacji działań marketingowych start-upów. O szczegółach poinformujemy wkrótce na naszej stronie.

Doradztwo w rozwoju firm

▪  zespół wyspecjalizowanych doradców biznesu,
▪  diagnozujemy potrzeby Twojej firmy i przygotowujemy indywidualną ofertę rozwoju działalności,
▪  udzielamy bezpłatnych porad biznesowych,
▪  przyjedziemy do Twojej firmy lub spotkamy się online,
▪  informujemy o możliwościach dofinansowania, pożyczkach, dotacjach.

Doradztwo w ekspansji międzynarodowej regionalnych przedsiębiorstw

▪  wyszukujemy partnerów biznesowych w kraju i za granicą z wybranego rynku i branży,
▪  organizujemy warsztaty i szkolenia z zakresu eksportu takie jak m.in. cykl szkoleń dla przedsiębiorców „Eksportowe Rewolucje”.

W latach 2021-2027 województwo łódzkie ponownie otrzyma środki z Funduszy Europejskich na realizację programu regionalnego. Umożliwią one dalszy zrównoważony rozwój naszego województwa, poprzez realizacje inwestycji podnoszących konkurencyjność i spójność regionu.

Sprawdź, co możemy zrobić dla ciebie?
Jesteś MŚP z województwa łódzkiego?
Zadzwoń lub napisz do Doradcy Łódzkie dla Biznesu!

 

MR/PSZ