Województwo Łódzkie, obserwując rosnące zainteresowanie przedsiębiorców rynkami arabskimi, postanowiło udzielić im wsparcia w nawiązaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi z tej części świata.

W związku z tym ogłasza nabór na misję gospodarczą do Dubaju, która odbędzie się w I połowie października 2021 roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020. 

Misja daje możliwość udziału w Wystawie Światowej EXPO 2020 a także w największych międzynarodowych targach handlowych dla produktów kosmetycznych – Beautyworld Middle East. Podczas misji zorganizowane zostaną spotkania z udziałem ekspertów, celników, indywidualne spotkania match–makingowe z zagranicznymi partnerami biznesowymi, wizyty studyjne oraz wydarzenie promujące potencjał łódzkich przedsiębiorców.

Wyjazd na misję poprzedzi spotkanie informacyjne dla firm z udziałem eksperta od komunikacji międzykulturowej w prowadzeniu biznesu na rynkach arabskich. Udział w nim pozwoli przedsiębiorcom na indywidualną ocenę realnych szans ekspansji na rynki arabskie a także pozwoli Organizatorowi na wyłonienie firm, które będą miały największe szanse wejścia na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:

  • z sektora MŚP,
  • posiadających siedzibę/oddział w województwie łódzkim,
  • reprezentujących branże: kosmetyczną, farmaceutyczną i medyczną

Spośród wszystkich firm, uczestniczących w procesie rekrutacji, wybranych zostanie 12, które wezmą udział w misji gospodarczej do Dubaju.

Aby wziąć udział w rekrutacji na misję należy zarejestrować się na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 16 sierpnia br.

 

Zapraszamy przedsiębiorców z regionu do zgłoszenia swojej firmy poprzez wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  (kliknij)

Rejestracja trwa do 13 sierpnia br. do godz. 12.00.

 

Zasady i warunki:

  • Termin rekrutacji: 4-13.08.2021 r.
  • Spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami: 16.08.2021 r. w Hotelu Ambasador Premium, ul. Jana Kilińskiego 145, 90-315 Łódź (spotkanie obowiązkowe dla firm chcących wziąć udział w projekcie)
  • Termin misji gospodarczej do Dubaju: I połowa października (dokładny termin będzie podany na spotkaniu informacyjnym)

 

Spotkanie informacyjne oraz wyjazd na misję realizowane są w ramach II etapu projektu ,,Promocja gospodarcza łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na Dalekim i Bliskim Wschodzie podczas światowych wydarzeń gospodarczych”.

 

Kontakt do organizatora:

Wykonawca:
GMSYNERGY SP. Z O.O. SP. JAWNA
e-mail: info@gmsynergy.com.pl
tel.: +48 42 639 80 99

Główny organizator:
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź