Niestandardowe czasy wymagają niestandardowych rozwiązań i wzmagania potencjału regionalnych jednostek świadczących usługi nie tylko dla biznesu, ale również dla mieszkańców regionu. Województwo łódzkie to dobre miejsce dla biznesu, to region wspierający rozwój ekosystemu start-upowego. W Łódzkiem rozumiemy, że start-up nie jest małą wersją dużej firmy. Dlatego w ramach strefy Łódzkie dla Biznesu realizowanej dzięki środkom pozyskanym z funduszy unijnych oraz z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego, mamy możliwość zaoferowania kompleksowego wsparcia przedsiębiorcom na każdym etapie rozwoju – od pomysłu na biznes poprzez wsparcie dla start-upów i MŚP, aż po działania eksportowe i ekspansję międzynarodową.

SKYHUB
W ramach Łódzkie dla Biznesu działa SkyHub. To bezpłatna przestrzeń coworkingowa, wspierająca młode koncepty biznesowe. SkyHub łączy funkcje co-workingu z usługami doradczymi, warsztatami, prelekcja, szkoleniami biznesowymi, marketingowymi i motywacyjnymi, mającymi na celu stworzenie unikalnej, kreatywnej i przedsiębiorczej społeczności.

Nową siedzibą dla SkyHub jest Łódzki Dom Kultury – miejsce sprzyjające niestandardowym pomysłom, rozwijaniu zdolności i pasji, stanowiące kwintesencję kreatywnego podejścia do otaczającej rzeczywistości. SkyHub to idealne miejsce dla studentów i absolwentów szkół wyższych, młodych właścicieli start-upów, freelancerów, ludzi rozpoczynających biznes, czy pragnących wdrożyć swoje ciekawe i innowacyjne pomysły.
✅W SkyHub realizujemy kompleksowy program – „Wsparcie na starcie SkyHub”:
▪️ udostępniamy przestrzeń coworkingowa w centrum Łodzi,
▪️ oferujemy porady i konsultacje z mentorami,
▪️ przygotowujemy profesjonalne akceleracje start-upów,
▪️ organizujemy szkolenia i warsztaty o tematyce biznesowej, marketingowej, motywacyjnej.

KUŹNIA POMYSŁÓW
Obecnie oferta SkyHub, ze względu na panujące obostrzenia, realizowana jest głównie w formule on-line. Właśnie rozpoczynamy rekrutację do II i III edycji specjalnej programu akceleracji KUŹNIA POMYSŁÓW, podczas którego projekty start-upowe z województwa łódzkiego przejdą cykl szkoleń i konsultacji poświęcony optymalizacji działań marketingowych start-upów. Więcej informacji o Kuźni Pomysłów znajduje się na stronie biznes.lodzkie.pl

ŁÓDZKIE DLA BIZNESU
Władze Województwa Łódzkiego dbają nie tylko o młodych, przedsiębiorczych mieszkańców regionu. W ramach Łódzkie dla Biznesu udzielamy kompleksowego wsparcia firmom z naszego regionu, sukcesywnie rozwijając szeroki program doradztwa.

Doradztwo w rozwoju firm:
▪️ zespół wyspecjalizowanych doradców biznesu:
▪️ diagnozujemy potrzeby Twojej firmy i przygotowujemy indywidualną ofertę rozwoju działalności.
▪️ udzielamy bezpłatnych porad biznesowych,
▪️ przyjedziemy do Twojej firmy lub spotkamy się online,
▪️ informujemy o możliwościach dofinansowania, pożyczkach, dotacjach,
▪️ wyszukujemy partnerów biznesowych w kraju i za granicą z wybranego rynku i branży,

Łódzkie dla Biznesu – SkyHub
Łódź, ul. Traugutta 18
SkyHub facebook.com/skyhublodzkie

🖥️ Łódzkie dla Biznesu facebook.com/lodzkie4business
📩 skyhub@lodzkie.pl, biznes@lodzkie.pl

Jesteś MŚP z województwa łódzkiego? Zadzwoń lub napisz do Doradcy Łódzkie dla Biznesu!