Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza firmy z branży kosmetycznej do udziału w targach China International Import EXPO (CIIE) w Szanghaju w dniach 5 – 10 listopada 2021 r. w ramach stoiska Województwa Łódzkiego i Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Targi CIIE w Szanghaju (www.ciie.org) odbywają się corocznie od 2018 r., i są największymi targami na świecie dedykowanymi importowi. Jest to obecnie główna i najbardziej uniwersalna możliwość wejście na rynek chiński dla firm zagranicznych. Pomimo obostrzeń z powodu epidemii COVID-19 w 2020 r. targi odwiedziło 400 000 osób.

Tegoroczna edycja realizowana jest w formule hybrydowej. Oznacza to, że na targach znajdować się będzie stoisko Województwa Łódzkiego w ramach wyodrębnionej strefy na stoisku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Wstęp na targi możliwy będzie jedynie dla osób już przebywających w Chinach. Możliwe będzie również łączenie online z zainteresowanymi kontrahentami bezpośrednio ze stoiska.

Przedsiębiorcy nie posiadający przedstawicieli w ChRL będą zobligowani do przesłania na własny koszt materiałów (próbki, foldery) oraz informacji o firmie.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach zachęcamy do wcześniejszej rejestracji znaku towarowego w Chińskiej Republice Ludowej.
Link do przewodnika PAIH i informacji o procedurze w „Ochrona znaków towarowych w Chinach”.

Zainteresowane firmy z terenu województwa łódzkiego z branży kosmetycznej prosimy o wypełnienie formularza informacyjnego i przesyłanie na adres e-mail: tomasz.bajon@paih.gov.pl do dnia 24 sierpnia 2021 r.

Ostateczna umowa zostanie podpisana z uczestnikiem przez PAIH.