Jest to pierwsza edycja CE-Connector Days. Partnerzy projektu z Chorwacji, Czech, Niemiec, Słowenii i Polski będą gościć na Węgrzech.

Polskę będzie reprezentował Alex Kornilov, dyrektor generalny i założyciel BETEGY, który w wystąpieniu pt.: “Z Polski do USA, droga Betegy na rynki zagraniczne” zaprezentuje historię swojej firmy.

Prezentacja odbędzie się w środę, 25 listopada, na żywo o 11.30.

CE-Connector Days oferuje możliwość bezpłatnego zapoznania się z działaniami inwestycyjnymi i rynkowymi regionu Środkowej Europy dla start-upów. Jest to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat start-upów i inwestycji. Inwestorzy i aniołowie biznesu z odpowiednim doświadczeniem będą tam do Państwa dyspozycji. Zróżnicowana grupa ekspertów z różnych branż z regionu Środkowej Europy i Niemiec pomoże zrozumieć złożoność świata przedsiębiorczości.

Ze względu na COVID-19, wydarzenie będzie prowadzone online. Pełna agenda i rejestracja jest dostępna tutaj»

Więcej informacji o wydarzeniu udzieli Państwu Pani Bettina Zawłocka: Bettina.zawlocka@cwbc.pl

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu CE-Connector (program INTERREG Europa Środkowa), który skupia partnerów z sześciu europejskich państw: Czech, Węgier, Chorwacji, Niemiec, Słowenii oraz Polski. W naszym kraju projekt realizowany jest przez Województwo Łódzkie oraz Centrum Wspierania Biznesu „Connect” z Krakowa.

 

Źródło: materiał własny

MM/PSZ/MR