Najważniejsza impreza świata kosmetycznego!
Co roku w targach biorą udział zwiedzający i wystawcy ze 150 krajów. W tym roku targi będą odbędą się w formule wirtualnej. To idealne miejsce na nawiązanie współpracy z międzynarodowymi producentami oraz dystrybutorami.

Od 5 do 9 października 2020 roku zarejestrowani uczestnicy na platformie targów WeCosmoprof będą mieli możliwość wchodzić w wirtualne interakcje w celu tworzenia możliwości biznesowych i odkrywania przyszłych trendów w branży kosmetycznej. Będzie to największy program seminariów internetowych, live stream’ów dla branży beauty.

Przygotowywany jest specjalny program promocji polskiej branży kosmetycznej podczas wydarzenia. Do współpracy zapraszane są wszystkie polskie firmy kosmetyczne.

Głównymi elementami zrzeszającymi i promującymi polskich przedsiębiorców będą:

  • podstrona na platformie WeCosmoprof poświęcona #PolishBeauty,
  • rozbudowany wirtualny katalog.

Inicjatywa #PolishBeauty ma być również wspierana w mediach społecznościowych. Operator deklaruje również wysyłkę newslettera poświęconego polskiemu sektorowi kosmetycznemu do 40 tys. kupców.

Najważniejszym elementem promującym polską branżę kosmetyczną będzie cyfrowy katalog polskich wystawców.

Narzędzie to zostanie rozbudowane względem katalogu proponowanego przez organizatora WeCosmoprof i zrzeszać będzie jedynie rodzimych przedsiębiorców. Każda firma zyska możliwość opisania swojej działalności poprzez wybieranie pasujących określeń spośród bogatego zbioru dostępnych kategorii. Katalog dostępny będzie w angielskiej wersji językowej, dzięki temu potencjalni kontrahenci zainteresowani współpracą z polskimi firmami będą mieli ułatwiony dostęp do interesujących ich kategorii produktowych, może ułatwiać i przyspieszać nawiązywanie kontaktów.

Terminarz

  • 20.09.2020 – deklaracja udziału w pokazach, prezentacjach firm
  • 07.09.2020 – rusza możliwość zapisów w cyfrowym katalogu www.polishbeauty.pl
  • 28.09.2020 – spotkanie informacyjne na www.polishbeauty.pl

 

Udział w targach zadeklarowało już ponad 80 polskich producentów.
Przesyłanie zgłoszeń chęci uczestnictwa w wirtualnym katalogu pod adresem: zgloszenia@polishbeauty.pl

Więcej informacji pod mailem branze@berm.pl

Operatorem targów jest firma Berm.

Jeśli jesteś związany z branżą kosmetyczną zgłoś się już dziś!

 

Źródło: materiały operatora targów – firmy Brand

 

PSZ/MR