Województwo Łódzkie oraz Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapraszają na bezpłatne webinarium, poświęcone szansom dla polskich firm z sektora energetycznego na rynkach Beneluksu oraz kierunkom rozwoju europejskiej energetyki.

Kraje Beneluksu słyną z innowacyjnych i unikalnych rozwiązań, wykorzystujących zrównoważone źródła energii oraz ze stosowania ustalonych metod do osiągania zupełnie nowych celów. Wiele skrzyżowań między sektorami daje miejsce na interdyscyplinarne podejście, które jest tu jedyne w swoim rodzaju.

O wyzwaniach rynków Beneluksu i szansach dla polskich firm z sektora energetycznego, a także o kierunkach europejskiej transformacji energetycznej oraz pakietach legislacyjnych dla przedsiębiorców, opowiemy podczas webinarium „Sektor energetyczny w krajach Beneluksu – szanse i wyzwania dla polskich firm”.

Spotkanie poprowadzą:
– Magdalena Lekan – Kierownik, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Amsterdamie
– Luana Żak – Ekspert, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Amsterdamie
– Tomasz Frankowski – ekspert ds. rynku energetycznego, Bruksela
– pracownicy Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli

Webinarium odbędzie się 7 października 2021 r. o godzinie 10.00 i będzie prowadzone w języku polskim. Udział bezpłatny. Wydarzenie będzie rejestrowane.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE: https://elodzkie.pl/wydarzenia/webinarium-sektor-energetyczny-w-krajach-beneluksu-szanse-i-wyzwania-dla-polskich-firm

Kontakt: rbwl@lodzkie.pl, projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl

 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu LODZKIE GO BENELUX, którego celem jest wsparcie rozwoju przedsiębiorców z województwa łódzkiego na rynkach Belgii, Niderlandów i Luksemburga. Więcej informacji: https://bruksela.lodzkie.pl/nasze-projekty/lodzkie-go-benelux/

 

PSZ