Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza przedsiębiorców na webinarium pt. „Sektor budowlany w Belgii – jakie polskie materiały budowlane mają szansę zaistnieć na rynku belgijskim?”. Przedstawimy na nim wiele informacji przydatnych dla firm zainteresowanych eksportem i rozwojem działalności na tym rynku.

Webinarium odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 10:00 i będzie prowadzone w języku polskim.

To kolejne z cyklu szkoleń eksportowych on-line, dedykowanych przedsiębiorcom zainteresowanych rozszerzeniem działalności na rynki Belgii, Niderlandów i Luksemburga. Mają one dostarczyć użytecznej wiedzy i praktycznych porad nt. aktualnej sytuacji w branży budowlanej i jej perspektyw na przyszłość, barier wejścia na rynek, dostępnych kanałach dystrybucji, możliwości uzyskania wsparcia w zakresie wejścia na rynki Beneluksu.

Webinarium poprowadzą eksperci Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli, którzy opowiedzą m.in.:
– o sytuacji w branży budowlanej w Belgii,
– o przepisach obowiązujących w branży na rynku belgijskim,
– o formach wsparcia udzielanym łódzkim firmom w ekspansji na rynki Beneluksu przez Punkt Wsparcia Inwestora UMWŁ.

Do zabrania głosu podczas szkolenia zaprosiliśmy również przedstawicieli branży z Polski, którzy podzielą się swoją wiedzą.

Link do rejestracji na wydarzenie: www.elodzkie.pl/wydarzenia/webinarium.

Webinarium organizowane jest w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX”, realizowanego przez Województwo Łódzkie przy dofinansowaniu z funduszy europejskich. Więcej informacji: www. bruksela.lodzkie.pl.

 

KS/PSZ