Prowadzisz firmę w branży spożywczej w Województwie Łódzkim? Chcesz wiedzieć, jakie polskie produkty mogą zaistnieć w Beneluksie? Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza na bezpłatne szkolenie online!

Szkolenie odbędzie się 14 lipca o godz. 10:00.
Rejestracja dostępna pod tym linkiem.

Celem naszego webinarium jest pomoc w przygotowaniu małych i średnich przedsiębiorstw, między innymi z sektora rolno-spożywczego, do wejścia na rynki Beneluksu. Szkolenie poprowadzą eksperci, pracownicy Biura Regionalnego Województwa Łódzkiego w Brukseli oraz Copa – Cogeca, unijnej instytucji dbającej o interesy rolników.

Program webinarium:

Godz.10.00-10.45

Prezentacje pracowników Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli „Dom Łódzki”
1. Kultura biznesu i aspekty kluczowe w komunikacji i prowadzeniu biznesu. Charakterystyka rynku, zwyczaje i budowanie relacji.
2. Zakładanie i prowadzenie działalności w Belgii – procedury, system podatkowy, bariery
i ograniczenia w zakresie eksportu.
3. Sprzedaż produktów i możliwości wejścia na rynki Beneluksu w kontekście branży artykuły rolno-spożywcze.
4. Instrumenty wsparcia przedsiębiorcy – Punkt Wsparcia Inwestora w Domu Łódzkim.

Godz. 10.45 – 11.15

„Copa – Cogeca, zjednoczony głos rolników i spółdzielni rolniczych w UE” – programy promocji, reforma polityki promocji prowadzonej przez KE oraz możliwości działań polskich spółdzielni i firm w zakresie programów promocji – pani Małgorzata Verset

Godz. 11.15 – 11.30

Sesja pytań i odpowiedzi

 

Szkolenie on-line realizowane jest w ramach projektu dla przedsiębiorców LODZKIE GO BENELUX. Więcej informacji: www.bruksela.lodzkie.pl/nasze-projekty/lodzkie-go-benelux/.

 

 

KS/PSZ