Międzynarodowe Targi PLMA „World of Private Label” w Amsterdamie zapraszają do rejestracji w edycji online 1-5 lutego 2021 roku.

Od ponad trzydziestu pięciu lat coroczne targi międzynarodowe PLMA „World of Private Label” skupiają detalistów i producentów, aby pomóc im w znalezieniu nowych produktów, nawiązaniu nowych kontaktów i odkryciu nowych pomysłów, które pomogą im w rozwoju i sukcesie ich programów marek własnych.

Dziś zapotrzebowanie na nowe produkty, kontakty i pomysły nigdy nie było większe. Udział w rynku marek własnych jest najwyższy w historii. Producenci marek własnych rozwijają się na arenie międzynarodowej i przywiązują coraz większą rolę do działań marketingowych swojej marki oraz sprzedawanych przez siebie produktów.

Międzynarodowe Targi PLMA 2021 „World of Private Label” odbywają się w Centrum Wystawienniczym RAI w Amsterdamie, w Holandii i prezentują ponad 2000 firm wystawowych, w tym prawie 50 pawilonów narodowych i regionalnych. Prezentowane są produkty świeże, mrożone i chłodzone, sucha żywność i napoje, a także kategorie nieżywnościowe, w tym kosmetyki, zdrowie i uroda, artykuły gospodarstwa domowego i kuchenne, pielęgnacja samochodu, ogród, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły do majsterkowania.

Tegoroczne edycje odbędą się w dwóch terminach:

  1. Edycja online: 1-5.02.2021
  2. Edycja tradycyjna wystawiennicza: 18-19.05.2021

Przedsiębiorco nie zwlekaj – zarejestruj się już dzisiaj. Rejestracja dostępna na stronie: registration.plma.net

Więcej o tragach na stronie: plmainternational.com

 

Źródło: materiały własne

KP/PSZ/MR