Wydarzenie organizowane jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w dniach 5-9 października 2020 r., organizację która od lat wspiera administrację rządową w realizacji różnego rodzaju projektów i działań na rzecz upowszechniania standardów odpowiedzialnego biznesu w Polsce.

Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także oferowanych usług i podejmowanych w tym zakresie inicjatyw.

Targi CSR w całości będzie realizowane online i kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez aż 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

Oprócz wirtualnych stoisk targowych, na których odwiedzający Targi będą mogli zapoznać się z działaniami prowadzonymi przez poszczególnych wystawców oraz ich ofertą współpracy, zaplanowano część konferencyjną z licznymi wystąpieniami i panelami dyskusyjnymi.

Program części konferencyjnej >>

  1. Część konferencyjna będzie streamowana poprzez social media FB codziennie w godzinach 10:00-13:30.
  2. Po części konferencyjnej każdy z wystawców będzie miał możliwość odpowiedzenia na wszelkie pytania odwiedzających jego stoisko targowe w ramach sesje networkingowych w godz. 13:30-15:00, które odbywać będą się na platformie>>

 

Więcej informacji o wydarzeniu>>

 

 

Źródło: odpowiedzialnybiznes.pl

PSZ/MR