Porozmawiajmy W Łódzkiem – O Biznesie

Przygotowaliśmy dla Państwa spotkanie podczas, którego zgłębią państwo tematy:
– Efektywnego zarządzania swoim biznesem, minimalizacji ryzyka i jednoczesnej maksymalizacji zysków.
– Wykorzystywania social mediów do promocji swojej marki.

Data: 21 lutego 2024 r. (środa)
Godzina: 15:00
Lokalizacja: Starostwo Powiatowe w Łowiczu (Sala w Budynku C)

W programie spotkania:

„Rentowność vs. Ryzyko: Strategie Wyboru Modelu Biznesowego” – dowiedz się, jakie są najbardziej efektywne strategie wyboru modelu biznesowego, aby osiągnąć sukces w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu gospodarczym.

Warsztat praktyczny: „Social Media w Służbie Twojej Marki – Sztuka Kreowania Wizerunku w sieci” – odkryj tajniki skutecznej promocji w mediach społecznościowych i dowiedz się, jak wykorzystać je do budowy pozytywnego wizerunku Twojej marki.

Wsparcie biznesu w Łódzkiem w latach 2024-2026 – zapoznaj się z ofertą projektów Województwa Łódzkiego, które mogą wspomóc rozwój Twojej firmy.

Podczas spotkania swoją ofertę zaprezentują Centrum Obsługi Przedsiębiorcy, Wojewódzki Urząd Pracy i Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego.

Po części merytorycznej zapraszamy na networking przy aromatycznej kawie, który będzie okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych i rozmów z ekspertami.

Zarejestruj się już dziś, aby zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym spotkaniu! Uczestnictwo jest bezpłatne.

>> Link do formularza <<

Wypełniony formularz prosimy przesyłać na adres:
biznes@lodzkie.pl

 

Eksperci współtworzący program wydarzenia:

Anna Nadolska

Głowna Księgowa, Prezes Zarządu Jawn-e Kancelaria Podatkowa Biegłego Rewidenta Sp. z o.o. Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, kierunek rachunkowość i zarządzanie finansowe. Ukończyła studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania, na wydziale Zarządzania, w zakresie rachunkowości. Z wyróżnieniem ukończyła kurs dla Księgowych Bilansistów, organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Posiada certyfikat Ministra Finansów nr 30966/2008 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych. Księgowa z około 30 letnim stażem pracy. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Odpowiada za organizację współpracy  Kancelarii z klientami oraz prawidłowość i terminowość rozliczeń podatkowych. Nadzoruje przebieg prac księgowych przy około 250 podmiotach gospodarczych z różnych branż. W roku 2022 została nominowana w konkursie Menedżer Roku Regionu Łódzkiego 2021 w kategorii Mikro i Małe Przedsiębiorstwo. Wspiera lokalne organizacje społeczne i kluby sportowe. Jest członkiem Zarządu Łódzkiej Izby Przemysłowo-handlowej oraz członkiem Rady Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski, a także członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Podczas jej kierownictwa firma otrzymała tytuł Przedsiębiorcy Roku 2019 w kategorii mikro w konkursie o nagrodę im. Rajmunda Rembielińskiego. Jej hobby to podróżowanie.

Mateusz Stypułkowski

Przedsiębiorca – właściciel firmy doradczo – szkoleniowej Businessland, która zajmuje się pozyskiwaniem funduszy unijnych oraz świadczeniem usług i procesów rozwojowych, wpływających na rentowność swoich partnerów.  Miłośnik sportu, były reprezentant Polski w Judo, którego pasja znajduje odzwierciedlenie w działalnościach biznesowych: Akademii szkoleniowej PTA oraz PTA Studio. Trener biznesu, obszary specjalizacji: Zarządzanie organizacją, zarządzanie w świecie VUCA, komunikacja,  osobista efektywność, przywództwo, marketing. Networker działający w większości kluczowych organizacji biznesowych i networkingowych w kraju. Nominowany do nagrody Manager Roku Województwa Łódzkiego 2022.

Trener biznesu, obszary specjalizacji: Zarządzanie organizacją, zarządzanie w świecie VUCA,  osobista efektywność, przywództwo, filozofia Kaizen, koncepcja Agile, sprzedaż b2B, marketing, komunikacja, zarządzanie stresem. Doświadczenie zawodowe: Doradca biznesowy, trener, konsultant, przedsiębiorca, prowadzący firmy zatrudniające blisko 100 osób. Manager z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno w korporacji jak i w lokalnym biznesie. Twórca autorskiego podcastu o tematyce biznesowo-sportowej. Doświadczenie w świadczeniu tego typu usług: Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, trener umiejętności miękkich i twardych kompetencji biznesowych. Przeprowadził kilkanaście projektów doradczych dla firm w sytuacjach kryzysowych, gdzie potrzebna była restrukturyzacja organizacji lub transfer online. Wykształcenie: Wyższe – kierunkowe. Uczestnik szkoleń i treningów z zakresu zarządzania, budowania marki osobistej skutecznego marketingu i sprzedaży. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Uczestnik wielu szkoleń, konferencji, kongresów biznesowych.

 

Wszelkich informacji na temat spotkania udzielają pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:

Małgorzata Neuman tel: (42) 663 34 60
oraz
Weronika Kowalczyk tel: (42) 291 97 58

 

MS