Zapraszamy na wydarzenie branży spożywczej organizowane przez Flanders Investment & Trade – FIT, organizację, która wspiera międzynarodową współpracę przedsiębiorstw.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Flandrii jako centrum dla międzynarodowych startupów z branży spożywczej, które chcą szybko rozwinąć swoją działalność i produkty na poziomie europejskim?
Zarejestruj się bezpłatnie: https://go-west-online-meetup-food.b2match.io/
Po zatwierdzeniu rejestracji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, umożliwiający dostęp do platformy networkingowej i udział w webinarium.
Następnie możesz przeglądać listę uczestników i wysyłać im zapytania o spotkanie.
Podczas networkingu online b2b w dniach 9-10 grudnia, spotkasz się z potwierdzonymi kontaktami podczas 20-minutowych rozmów wide

Co to jest?
To spotkanie online składa się z dwóch części: webinarium na temat możliwości testowania i zwiększania skali we Flandrii/Belgii oraz półtora dnia indywidualnych cyfrowych spotkań networkingowych b2b pomiędzy różnymi graczami w dziedzinie alternatywnych białek i innych innowacyjnych produktów spożywczych.

Kiedy?
Webinarium: 9 grudnia 2021 r., 11:00-12:30 CET

Spotkania networkingowe B2B:
9 grudnia 2021 r., 12:30-18:00 CET,
10 grudnia 2021 r., 9:00-18:00 CET

Dlaczego powinieneś wziąć udział?
Odkryj atuty Flandrii dla startupów i korporacji pracujących nad nową generacją składników funkcjonalnych i żywności, wykorzystując skalowalną technologię, która przeniesie transformację przemysłu spożywczego na kolejny poziom. Wydarzenie sieciowe online jest organizowane przez Flanders Investment & Trade, Bio Base Europe Pilot Plant oraz Enterprise Europe Network.

 

MP/PSZ