Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która poza nawiązaniem bezpośrednich kontaktów biznesowych, daje możliwość zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżami powiązanymi z sektorem ICT (technologie informacyjo-komunikacyjne): m.in. fintech, cyberbezpieczeństwo oraz sztuczna inteligencja.

W imieniu Izby Handlowej Luksemburga zapraszamy do udziału w wirtualnych spotkaniach International b2fair Matchmaking Event, które odbędą się w dniach 24-25 listopada 2020 roku.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej wydarzenia;
  • z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć wirtualne spotkania. Na podstawie wzajemnie dokonanych wyborów, dla każdego uczestnika tworzone są indywidualne harmonogramy spotkań;
  • w dniach 24-25 listopada 2020 r., odbędą się uprzednio zaaranżowane spotkania w formule online.

 

Jak wziąć udział ?
Należy się zarejestrować tutaj – formularz rejestracyjny w języku angielskim

Koszty uczestnictwa
Udział w giełdzie jest bezpłatny (w przypadku rezygnacji z udziału po 1 listopada br. lub rezygnacji bez wcześniejszego poinformowania organizatora o tym fakcie, uczestnik zostanie obciążony kwotą 150 EUR).

 

Strona wydarzenia: b2fair

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e -mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl

 

 

Źródło: PARP

MP/PSZ