W czasach pandemii, wszyscy walczymy o to, aby powrócić do normalności. Dotyczy to także biznesu i wymiany handlowej pomiędzy Polską i Chinami. Nowa sytuacja wymusiła poszukiwanie nowych rozwiązań i tym samym stworzyła także nowe szanse. Wiele działań odbywa się obecnie w sieci, także w Chinach, gdzie coraz popularniejsze stają się sesje B2B online.

Już 23 lipca 2020 r. odbędzie się podobna sesja organizowana przez Liaocheng Bureau of Commerce, m.in. dla branży następujących produktów:

  • łożysk,
  • części samochodowych,
  • maszyn i narzędzi do grawerowania laserowego.

Celem organizatora jest stworzenie platformy, na której chińscy i polscy przedsiębiorcy mogą spotkać się, nawiązać kontakty i zyskać nowych kontrahentów.

Chińscy przedsiębiorcy oferują szeroki wachlarz produktów metalowych, głównie łożysk, ale także rur, urządzeń mechanicznych, części hydraulicznych, blach, a nawet pojazdów i akcesoriów z zakresu bhp. Po stronie chińskiej wyselekcjonowani zostali przedsiębiorcy, którzy są regularnymi wystawcami na imprezach takich jak Targi w Hanowerze, BauMa Monachium, Automechanika Frankfurt, Spoga & Gafa, Eisenwarenmesse Köln.

KIEDY: 23. lipca 2020 r.,  godzina: 10:00 (UTC +1)
FORMA: Spotkanie online (Zoom)
JĘZYK KOMUNIKACJI: Angielski
ORGANIZATOR: Liaocheng Bureau of Commerce, Shandong, Chiny
KOSZTY UCZESTNICTWA: Brak

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: pawel.blazejczyk@lodzkie.pl w celu otrzymania formularza do rejestracji oraz bardziej szczegółowej informacji dotyczącej wydarzenia.

 

MP/MR