19 stycznia 2021 r. pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu odbędzie się seminarium online pt. „Kolumbia i Peru – możliwości dla polskich przedsiębiorców”. Organizatorami tego wydarzenia są Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza i Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu.

Kolumbia i Peru ze względu na swoją wielkość i ilość mieszkańców są bardzo atrakcyjnym rynkiem. Jednak eksport towarów do Ameryki Południowej może być skomplikowany. Tamtejszy rynek i mechanizmy, które nim rządzą, różnią się od naszego. Nie tylko ze względu na inny język i regulacje prawne. Jeśli ktoś zdecyduje się eksportować swoje towary w ten odległy zakątek, spotka się z odmienną mentalnością, czy stylami negocjacji.

Organizatorzy – przy współpracy z MRPiT, MSZ i PAIH – zaprezentują m.in. możliwości rynków, szanse i zagrożenia, różnice prawne i taryfowe oraz kulturowe.

Prelegentami będą przedstawiciele placówek polskich i z ww. krajów, Polsko – Latynoamerykańskiej Rady Biznesu oraz kierownicy ZBH w Bogocie i Limie.

W ramach seminariów przedstawione będą także case studies, gdzie reprezentanci polskich firm podzielą się praktycznymi doświadczeniami osiągnięcia sukcesu w tych krajach. Przewidziane są także wystąpienia ambasadorów obu tych państw w Polsce oraz ambasadorów Polski w Peru i Kolumbii.

Termin wydarzenia online: 19 stycznia 2021 r. w godz. 15:00-17:00

Rejestracja na stronie wydarzenia (link do spotkania zostanie przesłany na wskazany w formularzu adres e-mail).
Zgłoszenia przyjmowane są do 19.01.2021 r.
Agenda webinarium do pobrania tutaj.

Zachęcamy do udziału!

 

Źródło: Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii

PSZ