Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza samorządowców z naszego regionu do udziału w ogólnopolskim konkursie „Grunt na Medal” 2021. To świetna okazja, by pochwalić się najlepszymi terenami inwestycyjnymi, wypromować swój powiat i gminę, oraz pozyskać zagranicznych inwestorów. Najlepsze tereny inwestycyjne będą szczególnie promowane na forum międzynarodowym.

Organizatorem IX edycji konkursu jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora.
Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie i promocję terenów kompleksowo przygotowanych pod inwestycje przemysłowe. Zwycięzcy Konkursu będą mogli używać logo „Grunt na Medal” 2021 w swoich materiałach promocyjnych.

Do udziału zapraszamy Starostów, Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów wszystkich powiatów i gmin województwa łódzkiego. Do Konkursu mogą zostać zgłoszone niezabudowane tereny inwestycyjne stanowiące własność samorządu lub osób prywatnych o powierzchni nie mniejszej niż 2 ha. Każdy ze zgłoszonych terenów inwestycyjnych musi zostać wprowadzony do Generatora ofert inwestycyjnych prowadzonego przez PAIH – www.baza.paih.gov.pl.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdują się w materiałach do pobrania oraz na stronie internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować na adres e-mail: invest@lodzkie.pl lub telefonicznie 609 541 543.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Termin zgłoszeń: do 9 kwietnia 2021 roku

Do pobrania:
materiały do konkursu “Grunt na medal” 2021

 

Źródło: materiały własne
Zdjęcie: shutterstock

PSZ/MR