Masz pomysł na biznes? To wspaniale! Stawianie pierwszych kroków w roli innowacyjnego przedsiębiorcy nie jest proste. Dlatego sięgając po marzenia warto sięgać również po profesjonalną pomoc oferowaną w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, a pierwsze miejsce, które wato odwiedzić, to SkyHUB.

Dlaczego? Po pierwsze, to całkowicie bezpłatna przestrzeń coworkingowa, utrzymana w biznesowej atmosferze. Użytkownicy korzystają nie tylko z wiedzy i doświadczenia konsultantów Hubu, ale też inspirują i wspierają się nawzajem. Po drugie, mają możliwość zaprezentowania swojego pomysłu odpowiednim ludziom. Biorą też udział w bezpłatnych szkoleniach i prelekcjach ekspertów, bo bez ciągłego podnoszenia kompetencji szybko zostaje się w tyle. To właśnie tam, na XV piętrze biurowca Red Tower można poczuć, że ograniczenia w biznesie są jedynie kolejnymi etapami jego rozwoju. Że „Sky is NOT the limit”.

A Ty już znasz SkyHUB? Jeśli jeszcze nie, w środę 11 grudnia podczas spotkania „Rozwiń skrzydła w Łódzkiem. SkyHUB: coworking&more” na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej, konsultanci SkyHUB opowiedzą jak pomagają na co dzień i dlaczego są unikalni co najmniej w skali kraju. Przekonasz się, że również Ty możesz dołączyć do naszej społeczności. Wszystko po to, by w biznesie sięgać… nieba!

KIEDY:
11 grudnia 2019, godz. 12:05

GDZIE:
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności PŁ
ul. Wólczańska 171/173,  Łódź
Audytorium S-9