W ramach oferty Łódzkie dla Biznesu oraz realizowanych działań wspierających przemysł mody, 27 września Województwo Łódzkie wraz z pięcioma kreatywnymi firmami z sektora mody wzięło udział w targach niezależnej mody i designu BAKALIE. Targi odbyły się w ubiegłą niedzielę w hali Plenum w Gdańsku.

W ramach strefy Województwa Łódzkiego zaprezentowały się:

  • 2Sisters – marka oferująca odzież i akcesoria damskie,
  • Bucle – pracownia z odzieżą damską autorstwa Katarzyny Pokorskiej,
  • CZARNY – marka szyjąca torby, plecaki i nerki,
  • Groovy – firma oferująca biżuterię dla indywidualistek, zaprojektowana przez Joannę Mach i Dorotę Staniec,
  • LUKATO – marka z unikatową biżuterią projektowaną przez duet córki i ojca.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców z branży mody, Województwo Łódzkie od 2017 roku realizuje nowatorską inicjatywę – udział w targach niezależnej mody i designu. Targi są jednym z najlepszych narzędzi, które wspierają kreatywnych projektantów, dizajnerów i artystów, skupiają dorobek polskich niezależnych marek.

W ramach inicjatywy Województwo Łódzkie pokrywa koszty powierzchni wystawienniczej, podstawowego wyposażenia stoiska oraz zamieszczenia informacji o Województwie i przedsiębiorcach na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia oraz w komunikatach w mediach społecznościowych.

Inicjatywa promowania przedsiębiorców i projektantów na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego na targach niezależnej mody i designu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w związku z tym planujemy udział w kolejnych edycjach targów w IV kwartale 2020 r.

Bądźcie z nami w kontakcie i śledź informacje o rekrutacji na kolejne targi na bieżąco na naszej www i Facebooku»

 

 

KG/MR