Zapraszamy przedsiębiorców z branży modowej, którzy chcą poznać najnowsze trendy w projektowaniu odzieży obowiązujące w Europie, na wyjazd na targi SEEK w Berlinie, które odbędą się w dniach 11 – 12 lipca 2023 r.. Warunkiem udziału jest posiadanie stratusu mikro lub MŚP oraz prowadzenie działalności zgodnej z profilem imprezy na terenie Województwa Łódzkiego.

Targi SEEK to wydarzenie wystawiennicze przeznaczone m.in. dla projektantów i producentów odzieży oraz dodatków typu streetwear i urbanwear. W wydarzeniu regularnie prezentowanych jest ponad 250 marek, a inspirację do własnego designu można zaczerpnąć w unikatowej przestrzeni postindustrialnego Berlina.

https://www.seek.fashion/en

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: biznes@lodzkie.pl do 2 czerwca 2023 r.

W ramach wyjazdu zapewniamy wstęp na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu.

Ilość miejsc jest ograniczona (max.  5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa). Decyduje zgodność z kryteriami, a w dalszej kolejności termin zgłoszenia.

Wszelkich informacji udziela pracownik Wydziału Promocji Przedsiębiorczości UMWŁ:

Piotr Mycielski, e-mail: piotr.mycielski@lodzkie.pl, tel. 42 291 97 75

Udział w wydarzeniu możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

>>>Pliki do pobrania – archiwum ZIP<<<

 

 

PM / MS