Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w organizowanym przez Województwo Łódzkie wyjeździe na wydarzenie konferencyjne Web Summit 2021 w Lizbonie (Portugalia) odbywającego się w dniach 1 – 4 listopada 2021 r. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów biznesowych i rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych.

Web Summit to jedno z największych wydarzeń na świecie łączących społeczność firm technologicznych, influencerów oraz startupów. Wydarzenie co roku skupia około 60 tysięcy uczestników z całego świata (ekspertów i specjalistów z różnych obszarów marketingu, technologii, mediów, ale też przedstawicieli rządów i organizacji non-profit) i ponad 1200 prelegentów podczas
25 konferencji tematycznych. Wśród przedstawicieli gigantów takich jak Amazon, Microsoft czy Facebook spotkać też można setki właścicieli startupów i firm, które w branży stawiają swoje pierwsze kroki.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców*:

  • z sektora MŚP,
  • posiadających siedzibę/oddział w województwie łódzkim.

*Szczegółowe warunki określa Regulamin udziału

W ramach wyjazdu zapewniamy wstęp na wydarzenie, przelot, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl. Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w wyjeździe na wydarzenie dostępnym na niniejszej stronie.

Rejestracja trwa do 20 października br. do godz. 15:00.

Do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Regulamin rekrutacji
Kryteria wyboru
Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych
Wzór umowy o dofinansowanie wraz z załącznikami

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. ”Łódzkie dla biznesu – Rozwój na plus”, współfinansowanego ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

AK/PSZ