Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego?

Weź udział w charakterze wystawcy w XV Międzynarodowych Targach Wynalazków I Innowacji INTARG 2022″ w Katowicach, odbywających się w dniach 11-12 maja 2022 r.

Zapraszamy do współpracy i zaprezentowania swoich produktów/usług podczas Targów na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego.

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG to networkingowa platforma promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin. Wydarzenie wspierane jest przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne. Celem wydarzenia jest międzynarodowa wymiana kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji, transfer technologii, uzyskanie przez wystawców prestiżowych referencji w postaci medali, nagród i wyróżnień.

Dodatkowo w ramach udziału w Targach oferujemy możliwość zgłoszenia prezentowanych wynalazków i innowacji do Konkursu INTARG, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury oraz reklamę w katalogu targowym.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie „Formularza zgłoszeniowego przedsiębiorcy”.

Udział w Targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w Targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Formularzy zgłoszeniowych przedsiębiorcy” należy przesłać do 22 kwietnia 2022 r. na adres e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl.

Ilość miejsc ograniczona (5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela przedstawiciel Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:

Anna Kowalewska, e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl, tel. 42 663 3801

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Pozostałe pliki do pobrania znajdziesz tutaj