Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży spożywczej z województwa łódzkiego? Jesteś producentem regionalnej naturalnej żywności?

Zaprezentuj swoje produkty na targach „Slow Food” w Stuttgarcie!
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Dobrego Smaku i Specjałów Regionalnych „Slow Food”, które odbędą się w Stuttgarcie w dniach 21-24 kwietnia 2022 r.

Targi „Slow Food” są jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez kulinarnych w południowych Niemczech. Organizowane przy współpracy z międzynarodowym ruchem Slow Food, głoszącym ideę zdrowej, lokalnej żywności i kultywowania tradycji kulinarnych, są skierowane do wszystkich, którzy cenią sobie zdrową, tradycyjną i smaczną żywność. Regularnie w targach wiosennych, których częścią są targi Dobrego Smaku, uczestniczy 90.000 zwiedzających. Są tam obecne znane osobistości ze świata kultury, polityki, mediów, cenieni kucharze i szefowie kuchni a całe wydarzenie ma szeroki zasięg medialny. Sukces polskich regionów, które uczestniczyły w ostatnich latach w targach, podkreśla zainteresowanie naszych zachodnich sąsiadów polską kulturą, tradycją i żywnością.

Udział w wydarzeniu umożliwi przedstawienie oferty oraz naturalnych i tradycyjnych specjałów z regionu łódzkiego. Do dyspozycji przedsiębiorców z województwa łódzkiego oddajemy własne stoisko „domek” o wymiarach ok. 2,5 m x 2 (jedna firma otrzymuje do dyspozycji 1 domek).

Zgłoszenia w formie wypełnionych dokumentów, tj.:

Formularz zgłoszeniowy udziału w rekrutacji,

Formularz rejestracyjny produktów.

należy przesłać do dnia 30 marca 2022 r. do godziny 11:00 na adres e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl. Konieczne jest złożenie obu ww. dokumentów. Ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem uczestnictwa w rekrutacji” oraz z „Regulaminem dla wystawcy Slow Food 2022”, a także wzorem umowy dofinansowania wyjazdu. Województwo Łódzkie zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji wyjazdu bez podania przyczyny i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „LODZKIE GO! Nowe rynki dla kluczowych branż z województwa łódzkiego” (RPO WŁ na lata 2014-2020). Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców.  

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Pozostałe pliki do pobrania znajdziesz tutaj.

 

KS/WK