Reprezentujesz sektor MŚP z województwa łódzkiego? Tworzysz produkty na potrzeby marek własnych? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o międzynarodowe rynki zbytu?

Województwo Łódzkie zaprasza –  zaprezentuj swoje produkty w Holandii!

WYNIKI REKRUTACJI PRZEDSIĘBIORCÓW DO UDZIAŁU W MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH PLMA „World of Private Label”, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W AMSTERDAMIE W HOLANDII W DNIACH 31 MAJA – 01 CZERWCA 2022 R.
W toku przeprowadzonego I etapu rekrutacji dla przedsiębiorców z sektora MŚP z województwa łódzkiego do udziału w międzynarodowych targach „PLMA” 2022, zostały zakwalifikowane następujące podmioty:
– Firma Produkcyjno-Handlowa Chrupex s.c.
– MAJAMI Sp. z o.o. Sp. k.
– Zooksy Producent Skarpet Daria Skopińska-Pięta
Gratulujemy i jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z § 6 ust. 3 regulaminu rekrutacji, „ostatecznej kwalifikacji i zatwierdzenia zgłoszonych przez Organizatora przedsiębiorstw do udziału w targach dokona PLMA w terminie określonym przez PLMA”.

Od ponad 35 lat coroczne targi międzynarodowe PLMA „World of Private Label” łączą sprzedawców detalicznych z producentami z całego świata, aby wesprzeć ich w znalezieniu nowoczesnych produktów, nawiązaniu nowych kontaktów i odkryciu świeżych pomysłów, które pomogą im rozwijać się i odnieść sukces.

Zapotrzebowanie na nowe produkty, kontakty i pomysły nigdy nie było większe. Udział w rynku marek własnych jest najwyższy w historii. Producenci marek własnych rozwijają się na arenie międzynarodowej i przywiązują coraz większą rolę do działań marketingowych swojej marki oraz  sprzedawanych przez siebie produktów.

Międzynarodowe Targi PLMA 2021 „World of Private Label” odbywają się w Centrum Wystawienniczym RAI w Amsterdamie, w Holandii i prezentują ponad 2000 firm wystawowych, w tym prawie 50 pawilonów narodowych i regionalnych. Prezentowane są produkty świeże, mrożone i chłodzone, sucha żywność i napoje, a także kategorie nieżywnościowe, w tym kosmetyki, zdrowie i uroda, artykuły gospodarstwa domowego i kuchenne, pielęgnacja samochodu, ogród, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły do majsterkowania.

Województwo Łódzkie w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX” zaplanowało możliwość udziału przedsiębiorców z regionu łódzkiego z sektora MŚP  reprezentujących wszystkie regionalne specjalizacje w szeregu wydarzeń krajowych i zagranicznych o charakterze wystawienniczym.

Celem tych działań jest  promocja przedsiębiorczości województwa łódzkiego oraz wsparcie przedsiębiorców w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Zapraszamy producentów marek własnych do współpracy i zgłaszania chęci udziału w Międzynarodowych Targach PLMA „World of Private Label” Amsterdam 2022, które odbędą się w Amsterdamie w Holandii w dniach 31 maja – 01 czerwca 2022 r.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza i przesłać go drogą elektroniczną  na adres projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do dnia 08.04.2022 r.

Pozostałe pliki do pobrania znajdziesz tutaj.