Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego?

Weź udział w wydarzeniu konferencyjnym Web Summit w Lizbonie (Portugalia), odbywającym się
w dniach 1 – 4 listopada 2022 r.

Web Summit to jedno z największych wydarzeń na świecie łączących społeczność firm technologicznych, influencerów oraz startupów. Wydarzenie co roku skupia około 60 tysięcy uczestników z całego świata (ekspertów i specjalistów z różnych obszarów marketingu, technologii, mediów, ale też przedstawicieli rządów i organizacji non-profit) i ponad 1200 prelegentów podczas 25 konferencji tematycznych. Wśród przedstawicieli gigantów takich jak Amazon, Microsoft czy Facebook spotkać też można setki właścicieli startupów i firm, które w branży stawiają swoje pierwsze kroki.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie Formularz zgłoszeniowy przedsiębiorcy Web Summit

Udział w wydarzeniu możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Termin rekrutacji został przedłożony, zgłoszenia w formie wypełnionych „Formularzy zgłoszeniowych przedsiębiorcy” należy przesłać do 15 września (czwartek) 2022 r. do godziny 15.00 na adres e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udziela przedstawiciel Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:

Anna Kowalewska, e-mail: anna.kowalewska@lodzkie.pl, tel. 42 663 3801

https://websummit.com/blog/web-summit-2022-2-for-1-tickets

Pozostałe dokumenty