Jeśli Twoja działalność wpisuje się w formułę międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations oraz reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP w jednej z kluczowych branż:

 • Nowoczesny Przemysł Włókienniczy i Mody (w tym wzornictwo);
 • Zaawansowane Materiały Budowlane;
 • Medycyna, Farmacja, Kosmetyki;
 • Innowacyjne Rolnictwo i Przetwórstwo Rolno-Spożywcze;
 • Informatyka i Telekomunikacja;

zapraszamy do współpracy i zaprezentowania swoich produktów/usług na stoisku Województwa Łódzkiego podczas Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovation, które należą do największych targów opakowań w Europie Środkowej. Podczas wydarzenia producenci
i dostawcy opakowań , etykiet, rozwiązań do uszlachetniania druku , pakowania i transportowania będą mogli spotkać się i zaprezentować swoje produkty oraz usługi, a także wziąć udział w licznych warsztatach oraz prezentacjach.

Na targach spotkamy producentów i dostawców z całego świata, którzy zaprezentują nie tylko same opakowania, ale również materiały do ich tworzenia oraz rozwiązania logistyczne i techniczne w sześciu kategoriach takich jak:

 • Pakowania i komponenty – opakowania kartonowe; inteligentne i aktywne; plastikowe; szklane; aluminiowe; drewniane; wielomateriałowe; kompozytowe; wypełniacze do opakowań; zamknięcia i dozowniki do opakowań i więcej.
 • Etykiety i druk – etykiety inteligentne i zwrotne; etykiety tradycyjne, samoprzylepne; etykiety IML, SSL termokurczliwe, wielostronicowe; VOID (plomby bezpieczeństwa); uszlachetnianie druku: cold/hot-stamping, gumowanie, lakierowanie druku; laminowanie, foliowanie, powlekanie, tłoczenie; druk soczewkowy, brązowanie i więcej.
 • Eko – opakowania ekologiczne: biodegradowalne, pochodzące z recyklingu; organizacje odzysku i recyklingu opakowań; wypełniacze ekologiczne; opakowania refill; folie barierowe dla tektury; rPET; farby drukarskie dla branży opakowań neutralne dla środowiska.
 • Technologia – oprogramowania do zarządzania produkcją opakowań i projektowania opakowań i etykiet; urządzenia do etykietowania (etykieciarki), plotery, belownice; maszyny do produkcji opakowań; urządzenia do kontroli jakości; drukarki do etykiet, tekstury, offsetowe; czytniki RFID, QR, kodów kreskowych; platformy e-commerce oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym; roboty przemysłowe, urządzenia RFID i więcej.
 • Design i reklama – usługi projektowania opakowań; standy reklamowe POS; ekspozytory sklepowe: dyspensery, wobblery, stoppery, shelf-linery, linery poziome, toppery; owijki paletowe i więcej.
 • Usługi – usługi konfekcjonowania; usługi magazynowania, transportu; usługi badawcze; usługi spedycyjne; przesyłki kurierskie; doradztwo prawne..

Targi odbędą się w dniach 20-21 września 2023 r. w Krakowie

Strona www: www.packaginginnovations.pl

Zgłoszenia w formie wypełnionego “Formularza zgłoszeniowego”  (Załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis przez przedsiębiorcę wykonującego usługę świadczoną w ogólnym interesie gospodarczym (Załącznik nr 1 do Umowy o dofinasowanie) należy przesłać na adres e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl (z dopiskiem w tytule Packaging Innovation  ŁÓDZKIE GREEN HUB) do dnia 17.08.2023 r.

 

Dokumenty do pobrania

 

KK/PSZ + MS