Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży żeglarskiej z województwa łódzkiego?
Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Zaprezentuj swoje produkty w Holandii!

Weź udział w międzynarodowych targach żeglarskich METSTRADE 2021, odbywających się w Amsterdamie (Holandia) w dniach 16-18 listopada 2021 r.

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego w ramach Pawilonu Polskiego koordynowanego przez Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polboat. Do udziału w rekrutacji zachęcamy w szczególności producentów sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej.

METSTRADE to największa w Europie wystawa materiałów, technologii oraz elementów wyposażenia jachtów i łodzi, która stanowi miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży żeglarskiej. Profil uczestników to przede wszystkim specjaliści z branży, szefowie produkcji oraz zaopatrzeniowcy poszukujących nowych materiałów i rozwiązań.

Udział w wydarzeniu umożliwi zaprezentowanie oferty oraz produktów branży żeglarskiej z regionu łódzkiego dla firm działających w tym obszarze na rynku holenderskim oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).”
Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 31 sierpnia 2021 r. na adres e-mail: martyna.zgierska@lodzkie.pl.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:
Martyna Zgierska, e-mail: martyna.zgierska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99

»Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych
»Regulamin uczestnictwa_METS 2021

 

MR/PSZ