Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży żeglarskiej z Województwa Łódzkiego?
Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Weź udział w wizycie studyjnej na międzynarodowe targi przemysłu żeglarskiego METS 2022, odbywające się w Amsterdamie (Holandia) w dniach 15-17 listopada 2022 r.

Targi METS należą do najważniejszych w Europie targów branży żeglarskiej. Będzie to już 34. edycja wydarzenia, które co roku gromadzi profesjonalistów z branży. Na ogromnym terenie centrum kongresowego RAI Amsterdam zaprezentuje się blisko 1500 wystawców z 50 państw. Każdego roku na targach pojawia się blisko 20 tys. zwiedzających, w tym specjaliści z branży, szefowie produkcji oraz zaopatrzeniowcy poszukujących nowych materiałów i rozwiązań. Udział w targach daje zatem przedsiębiorcom realną możliwość nawiązania międzynarodowych relacji handlowych.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Udział w wizycie studyjnej możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).

Uczestnictwo w wyjeździe stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Termin rekrutacji został przedłożony, zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 15 września 2022 r. do godziny 15.00 na adres e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela:
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Materiały do pobrania

Zapraszamy!

 

AW/PSZ