Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży spożywczej z Województwa Łódzkiego?
Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Zapraszamy do współpracy! Zaprezentuj swoje produkty w Belgii!

Weź udział w międzynarodowych targach spożywczych TAVOLA 2022, odbywających się w Kortrijk (Belgia) w dniach 20-22 marca 2022 r.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z branży spożywczej, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego.

Targi TAVOLA należą do najważniejszych w Europie targów branży spożywczej, które stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami wysokiej jakości produktów z branży spożywczej. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety, hurtownie zaopatrujące hotele, bary i restauracje, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów mało powierzchniowych.

Uczestnicy wyjazdu będą również mieli możliwość prezentacji produktów podczas Forum Polskich Przedsiębiorców Spożywczych, które odbędzie się w dniu 22 marca 2022 r. w Ambasadzie RP w Brukseli. Forum będzie składało się z części formalnej oraz z prezentacji oferty handlowej przedsiębiorstw. W tym celu zorganizowane zostaną stoiska promocyjne dla firm z województwa łódzkiego.

Celem Forum jest możliwość zaprezentowania oferty, najnowszych produktów branży spożywczej z regionu łódzkiego dla firm działających w tym obszarze na rynku belgijskim oraz możliwość nawiązania współpracy gospodarczej i handlowej w tym obszarze.

Do udziału w Forum zaproszeni zostaną właściciele sklepów, sieci handlowych, restauracji oraz przedstawiciele belgijskich organizacji biznesowych, zainteresowanych współpracą z producentami polskiej żywności.

Ponadto przedsiębiorstwa prezentujące swoją ofertę w ramach stoiska Województwa Łódzkiego podczas targów TAVOLA będą mogły promować swoje produkty w showroomie zorganizowanym w Domu Łódzkim w Brukseli – miejscu, gdzie prezentowane są najlepsze marki z regionu łódzkiego.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020). Partnerem w projekcie jest Uniwersytet Łódzki, który przeprowadzi badanie potencjału eksportowego zgłaszających się firm.

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 18 lutego 2022 r. na adres e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99
Małgorzata Neuman, e-mail: malgorzata.neuman@lodzkie.pl, tel. 42 663 34 60

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Do pobrania załączniki.

 

AW/PSZ