Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży w branży meblowej, wyposażenia wnętrz z województwa łódzkiego? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

 

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas targów przemysłu meblowego BRUSSELS FURNITURE FAIR 2023 w Brukseli (Belgia).

 

Targi odbędą się w dniach 5 – 8 listopada 2023 r.

 

Zapraszamy w szczególności firmy z branży meblowej i wyposażenia wnętrz z regionu łódzkiego do współpracy i zgłaszania chęci udziału.

 

BRUSSELS FURNITURE FAIR 2023 – wystawcy z Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch i innych krajów europejskich prezentują swoje najnowsze kolekcje na łącznej powierzchni 66 000 m². Oferta prezentowana na targach meblowych w Brukseli jest dostosowana do potrzeb europejskiego handlu meblami. Podczas targów można znaleźć najnowsze kolekcje wiodących producentów, nawiązać kontakty biznesowe, poznać nowe trendy w branży.

 

Co zapewniamy 

W ramach dofinansowania de minimis udziału Uczestnika w targach Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pokryje koszty związane z organizacją wydarzenia, w tym:

  1. koszt powierzchni wystawienniczej i niezbędnych elementów wyposażenia oraz infrastruktury stoiska (wielkość stoiska 50 m kw., zabudowa standardowa);
  2. koszty wstępu na targi;
  3. koszt zakwaterowania uczestników Wyjazdu.

 

Uwaga! Z firmy mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

 

Zasady udziału

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, w tym:

  1. transport uczestników Wyjazdu – przejazd z Polski do Belgii i z Belgii do Polski;
  2. transport swoich produktów;
  3. transport na miejscu;
  4. wyżywienie;
  5. ubezpieczenie;
  6. aranżację produktów w ramach stoiska.

 

Liczba miejsc ograniczona (na stoisku będą maksymalnie 3 firmy), decyduje liczba uzyskanych punktów i kolejność zgłoszeń.

 

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i przesłać go drogą elektroniczną  na adres:  projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl  do dnia  3 lipca 2023 r. do godz. 12:00.

 

Liczba miejsc ograniczona (na stoisku będą maksymalnie 3 firmy, które otrzymają największą liczbę punktów; w sytuacji takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń).

 

Pliki do pobrania: >>>archiwum zip<<<

 

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:

Katarzyna Kurniawka – tel. 42 663 38 10, mail: katarzyna.kurniawka@lodzkie.pl

Agata Sarzała – tel. 42 663 38 11, mali: agata.sarzala@lodzkie.pl

 

Udział w targach organizowany jest w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX” współfinansowanego z RPO WŁ na lata 2014-2020.