Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży budowlanej, wyposażasz wnętrza i jesteś przedsiębiorcą z  województwa łódzkiego? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas Targów Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz BATIBOUW w Brukseli (Belgia).

Targi odbędą się w dniach 14 – 19 marca 2023 r.  w Brukseli (Belgia).

BATIBOUW to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Przez kilka dni zwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi z obszaru budownictwu oraz renowacji. Na ogromnej powierzchni jaką oferują tereny Brussels Expo swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej.

Udział w wydarzeniu umożliwi zaprezentowanie oferty oraz produktów branży budowlanej, wyposażenia wnętrz z regionu łódzkiego dla firm działających w tym obszarze oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą.

Co zapewniamy 

W ramach dofinansowania de minimis udziału Uczestnika w targach Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pokryje koszty związane z organizacją wydarzenia, w tym:

  1. koszt powierzchni wystawienniczej, budowy i niezbędnych elementów wyposażenia i infrastruktury stoiska – wielkość stoiska ok. 50 m kw.;
  2. koszty wstępu na targi;
  3. koszt zakwaterowania uczestnika Wyjazdu;
  4. koszty zapewnienia tłumacza na stoisku (polski – francuski, francuski – polski).

Zasady udziału

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, tym:

  1. transport swoich produktów;
  2. transport na miejscu;
  3. transport uczestnika Wyjazdu – przejazd z Polski do Belgii i z Belgii do Polski;
  4. wyżywienie;
  5. ubezpieczenie;
  6. aranżację produktów w ramach stoiska.

Z firmy mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego  i przesłać go drogą elektroniczną  na adres: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl  do dnia 6 lutego 2023 r. do godz. 10:00.

Pozostałe pliki do pobrania znajdziesz tutaj.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:
Katarzyna Kurniawka – tel. 42 663 38 10, mail: katarzyna.kurniawka@lodzkie.pl 

Agata Sarzała – tel. 42 663 38 11, mali: agata.sarzala@lodzkie.pl

Udział w targach organizowany jest w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX” współfinansowanego z RPO WŁ na lata 2014-2020.

W związku z jednym wolnym miejscem na stoisku Województwa Łódzkiego podczas Targów Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz BATIBOUW w Brukseli (Belgia) zapraszamy do składania zgłoszeń.

O udziale decyduje liczba uzyskanych punktów oraz kolejność zgłoszeń w przypadku uzyskania tej samej liczby punktów.

 

 

AS/MDM