Zapraszamy wszystkie podmioty zainteresowane prezentacją swoich produktów lub usług w obszarze kultury i designu do współpracy. Województwo Łódzkie jest Partnerem tegorocznego Festiwalu Brussels Design September w Brukseli.

Festiwal Brussels Design September (BDS) to coroczne sztandarowe wrześniowe wydarzenie dla entuzjastów designu. Przez jeden miesiąc w mieście odbywa się ponad 100 imprez, które stanowią platformę spotkań pomiędzy publicznością a belgijskimi i międzynarodowymi projektantami/artystami.

Prezentacja Województwa Łódzkiego przy współpracy poszczególnych instytucji, placówek i firm ma się złożyć na całościową prezentację dorobku regionu z uwzględnieniem tegorocznej tematyki Festiwalu, tj: ekologiczne projektowanie i wzornictwo przemysłowe, odpowiedzialne projektowanie pomieszczeń mieszkalnych i przemysłowych oraz tworzenie akcesoriów.

Województwo Łódzkie w tegorocznej edycji jako Partner wydarzenia wykreowało przestrzeń dla  designu z łódzkiego w tym wydarzeniu. Projekty z regionu zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności belgijskiej i zagranicznej, poprzez:

– prezentację wirtualną w języku angielskim na stronie internetowej www.bds.lodzkie.pl/design

lub/oraz

– prezentację/wystawę w Domu Łódzkim w Brukseli w okresie 6-26 września 2021 r.

Zapraszamy zainteresowane podmioty do kontaktu z naszym biurem i przesyłanie nam propozycji projektów do prezentacji online.
Prosimy o przesyłanie zdjęcia oraz opisu produktu/projektu w języku angielskim do 1200 znaków na adres: rbwl@lodzkie.pl lub promocja@lodzkie.pl.

KP/PSZ