Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) to jeden z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, dający ogromne możliwości rozwoju dla wielu firm. Województwo Łódzkie wspiera przedsiębiorców z regionu łódzkiego w zdobywaniu nowych rynków zbytu.

W ramach projektu Promocja gospodarcza łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na Dalekim i Bliskim Wschodzie podczas światowych wydarzeń gospodarczych, ukazało się ogłoszenie o zamówieniu publicznym na Kompleksowe świadczenie usług organizacyjnych oraz promocyjnych w związku z udziałem Województwa Łódzkiego w Wystawie Światowej EXPO 2020, targach towarzyszących Beautyworld Middle East w Dubaju oraz misji gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Celem projektu jest promocja gospodarcza łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na arenie międzynarodowej poprzez budowanie sieci międzynarodowej współpracy gospodarczej oraz zwiększenie poziomu handlu zagranicznego.

Postępowanie przetargowe obejmuje 2 zadania.

Zadanie 1 polega na kompleksowym opracowaniu i przeprowadzeniu kampanii informacyjno – promocyjnej skierowanej do przedsiębiorców z woj. łódzkiego. Jej celem jest rekrutacja 12 firm z branży medycyna, farmacja, kosmetyki z województwa łódzkiego na misję gospodarczą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Zadanie 2 dotyczy zorganizowania misji gospodarczej dla firm do Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubaju) w trakcie trwania Wystawy Światowej EXPO 2020 i targów towarzyszących Beautyworld Middle East w Dubaju.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami udziału i złożenia oferty w postępowaniu przetargowym do 29.01.2021 r. do godz.10:00.

Ogłoszenie dostępne jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

 

Źródło: materiały własne

MK/PSZ