Podcasty ? – słuchasz? Z tej formy konsumpcji treści korzysta coraz więcej Polaków, my również ? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę 1️⃣0️⃣ popularnych oraz słuchanych przez nas podcastów z obszaru biznesu, marketingu oraz rozwoju osobistego. Zachęcamy do korzystania. 

? Artur Jabłoński „Konkretnie o marketingu” – dostarczy Ci wskazówek, dzięki którym zwiększysz skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych w swojej firmie. https://spoti.fi/3azXDND
? Marketing, Technologia, On! – Mateusz Czech – to podcast o marketingu i technologii z naciskiem na technologię. Podcast autorstwa Mateusza Czech – specjalizującego się w chatbotach i automatyzacji.
https://spoti.fi/2UyEYvM
? Mała Wielka Firma – to podcast biznesowy dla przedsiębiorców. Marek Jankowski zaprasza do niego ekspertów z różnych dziedzin związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
https://spoti.fi/39Ghj16
? Strefa Zarządzania Uniwersytetu SWPS – to projekt popularyzujący wiedzę z zakresu zarządzania. W jego ramach eksperci przybliżają takie zagadnienia, jak: zarządzanie i przywództwo w czasach zmian, tworzenie innowacji w biznesie, budowa gospodarki relacyjnej zamiast transakcyjnej, tworzenie efektywnej komunikacji wewnętrznej.
https://spoti.fi/3aMomGw
? Podcast #LECIMY. Zapraszane są do niego ciekawe osoby, które inspirują do działania i dzielą się ciekawymi historiami ze swojego życia.
https://spoti.fi/2Jtn0EM
? Finanse Bardzo Osobiste to podcast o zdrowym i sensownym podejściu do życia i pieniędzy. Opowiadają w nim o gospodarowaniu pieniędzmi w taki sposób, aby pomagały w czynieniu dobra, spełnianiu marzeń i jeszcze lepszym wykorzystaniu naszego potencjału.
https://spoti.fi/342qrvt
? Nowoczesna Sprzedaż i Marketing to podcast Nowoczesna Sprzedaż i Marketing jest skupiony na sprzedaży i marketingu w B2B. Przyprawiony odrobiną humoru i prawdziwym doświadczeniem!
https://spoti.fi/39Gm8Yh
? Przygody Przedsiębiorców – o biznesie mówi się coraz więcej. Przede wszystkim dzięki internetowi. Dlatego też powstał ten podcast. Aby każdemu kto poszukuje wiedzy biznesowej, dać do niej jeszcze łatwiejszy dostęp za pomocą wywiadów z przedsiębiorcami o bardzo bogatej wiedzy i doświadczeniu.
https://spoti.fi/2R3Ytdz
? Podcast Osmana – w podcaście Marcin Osman dzieli się ze swoimi słuchaczami swoimi najlepszymi doświadczeniami w zakresie prowadzenia biznesu, sprzedaży, marketingu.
https://spoti.fi/2UyJtXd
? Wyższy Poziom Marketingu – marketingowy podcast mający na celu prowadzić słuchaczy do silnych biznesowych wzrostów, czyli: zwiększania wartości postrzeganej marki i jej produktów, wyższej lojalności klientów i finalnie większej zyskowności.
https://spoti.fi/2wTzEKz