Kolejna okazja do poznanie doskonałych narzędzi finansowania rozwoju startupów już 8 lutego w SkyHUB! Zapraszamy na spotkanie online z Magdaleną Balcerzak z Vestbee, Partnera ostatnich Łódzkich Dni Innowacji. To między innymi od nich najlepsze startupy biorące udział w naszej akceleracji otrzymały swoje nagrody.

Vestbee to platforma łącząca globalnych inwestorów, korporacje i akceleratory ze startupami z Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki możliwości zaprezentowania projektu biznesowego online, przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy w procesie fundraisingu i skupić się na tym co naprawdę powinni robić, czyli na rozwijaniu swojej firmy. Dodatkowo Vestbee dostarcza zestaw narzędzi umożliwiający zarządzanie procesem szukania inwestora, co również przyczynia się do zwiększenia efektywności. Ważnym aspektem tworzenia i rozwijania nowej firmy jest również optymalizacja kosztów – dlatego Vestbee oferuje startupom darmowy dostęp do Discount Marketplace, w którym przedsiębiorcy mogą znaleźć zniżki od partnerów takich jak Amazon Web Services, Stripe, HubSpot czy Revolut. Czyli wszystko czego potrzebujesz w procesie fundraisingu – w jednym miejscu.

Prezentację poprowadzi Magdalena Balcerzak – menedżer w CEE Business Angels Network i Vestbee – platformy łączącej globalnych inwestorów i korporacje ze startupami i scaleupami z Europy Środkowo-Wschodniej. Jest entuzjastką startupów, innowacji i pomysłów zmieniających życie. Posiada doświadczenie analityczne i matematyczne. Od samego początku kariery związana z rynkiem przedsiębiorstw MŚP. Miłośniczka języków obcych z pasją do pracy charytatywnej.

Kiedy: 8 lutego 2021 roku, godz. 15:00-17:30

Obowiązuje rejestracja do 8 lutego godz. 12:00

Strona, na której można dokonać rejestracji: www.elodzkie.pl/wydarzenia/money

 

Źródło: materiały własne

PSZ/MR