Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży budowlanej z województwa łódzkiego? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć udział w misji gospodarczej na IV Forum Polskich Przedsiębiorców Budowlanych pod patronatem Ambasady RP w Królestwie Belgii, które odbędzie się w Domu Łódzkim w Brukseli (Belgia).
W ramach misji uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje przedsiębiorstwa podczas Forum i odwiedzić Międzynarodowe Targi Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz Batibouw 2022.

Misja gospodarcza odbędzie się w dniach 22 – 25 maja 2022 r.

Udział w wydarzeniu umożliwi przedstawienie oferty oraz produktów z branży budowlanej z regionu łódzkiego firmom działających w tym obszarze na rynku belgijskim oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową.
Celem tych działań jest promocja firm z branży budowlanej i prezentacja przedsiębiorstwom polonijnym działającym w Belgii oraz firmom belgijskim swoje innowacyjne produkty oraz zainteresowanie współpracą biznesową w zakresie budownictwa.

Uczestnictwo w misji gospodarczej stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
W ramach dofinansowania de minimis udziału Uczestnika w misji gospodarczej Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego pokryje koszty związane z organizacją misji gospodarczej, w tym:
a) Koszt podróży dla 1 uczestnika Wyjazdu – przelot/przejazd z Polski do Brukseli i z Brukseli do Polski;
b) Koszty przejazdów miejscowych;
c) Koszt zakwaterowania dla 1 uczestnika Wyjazdu;
d) Koszt biletów wstępu na targi Batibouw 2022 – Międzynarodowe Targi Budownictwa, Renowacji
i Wyposażenia Wnętrz;
e) Koszt udziału w IV Forum Polskich Przedsiębiorców Budowlanych;
f) Koszt organizacji spotkań.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza i przesłać go drogą elektroniczną na adres projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do dnia 13.05.2022 r. g.13:00
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania znajdziesz tutaj.

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych:
e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl, tel. 42 663 3591, 42 663 38 06.

Misja gospodarcza organizowana jest w ramach projektu „LODZKIE GO BENELUX” współfinansowanego z RPO WŁ na lata 2014-2020.

AA/PSZ