Wirtualna edycja METSTRADE – największych na świecie targów sprzętu morskiego już 10 grudnia 2020 roku.

Województwo Łódzkie po raz pierwszy uczestniczyło w targach METS w 2018 r., organizując stoisko w ramach Pawilonu Polskiego koordynowanego przez PAIH Amsterdam oraz Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polboat.

W ubiegłym roku producenci z regionu łódzkiego zaprezentowali swoje produkty podczas METS 2019 w Amsterdamie.
Firma JANMOR – najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, specjalizująca się w produkcji jachtów żaglowych i łodzi motorowych oraz firma BAFESTO specjalizująca się w produkcji artykułów wyplatanych np. lin żeglarskich, uczestniczyli w targach w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.

METSTRADE CONNECT

W tym roku z powodu ograniczeń COVID-19 organizatorzy zapraszają do bezpłatnej rejestracji na wirtualną edycję targów METSTRADE Connect. To zupełnie nowa wirtualna platforma, która połączy przemysł związany z morzem i morską rekreacją oraz umożliwi profesjonalistom z branży spotykanie się z nowymi ludźmi, sprawdzanie inspirujących prezentacji i omawianie pilnych spraw. Rejestracja jest darmowa – zarejestruj się»


Dlaczego warto wziąć udział w METSTRADE Connect?

  • Międzynarodowy nacisk na innowacyjną technologię.
    Dołącz do tysięcy odwiedzających online i międzynarodowych firm wystawiających. Nadążaj za wiodącymi na świecie trendami morskimi, które pomagają rozwijać Twoją firmę.
  • Niezrównane możliwości biznesowe.
    Skorzystaj z możliwości tworzenia sieci dzięki wirtualnemu narzędziu sieciowemu. Kontaktuj się z profesjonalistami i ekspertami z różnych krajów, technologii i branż.
  • Program.
    Zdobywaj wiedzę w wielu różnych dziedzinach podczas inspirujących prezentacji i wydarzeń, które są filmowane na żywo ze studia. Dołącz do sesji merytorycznych prowadzonych przez najlepszych ekspertów branżowych.


O METSTRADE

METSTRADE jest wiodącą na świecie platformą dla profesjonalistów w branży wyposażenia statków rekreacyjnych. Ta globalna platforma biznesowa skupia się na innowacjach, rozwoju rynku oraz wydarzeniach na miejscu, takich jak METSTRADE Show, największe na świecie targi wyposażenia statków rekreacyjnych.

 

Źródło: metstrade.com

MP/PSZ/MR