Z inicjatywy marszałka województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber powstała grupa Łódzkie w walce z COVID-19.
Grupa ma jeden cel – to platforma wymiany informacji pomiędzy potrzebującymi pomocy przedsiębiorcami czy instytucjami, a tymi, którzy mogą im pomóc. Grupa liczy blisko 1150 osób z województwa łódzkiego. Są to osoby, które szukają wsparcia  w walce z Covid-19 lub mogą wspomóc innych np. przekazując środki największej potrzeby, tj. maseczki, przyłbice, rękawiczki jednorazowe czy środki do dezynfekcji.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”
św. Jan Paweł II

Nasza grupa powstała właśnie po to, aby wzajemnie pomagać sobie w walce z pandemią Covid-19. Co ważne, nieodpłatnie❗️
Moderatorami grupy są pracownicy Wydziału Promocji Przedsiębiorczości w Departamencie Promocji UMWŁ, którzy aktywnie zapraszają do grupy osoby mogące pomóc, wyszukują w regionie instytucji potrzebujących wsparcia, informują o ważnych akcjach, łączą ludzi, by jak najefektywniej pomagać w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
Podsumowując dotychczasowe działania na grupie, dzięki życzliwości firm: MAGA CosmeticsSelfMaker, JOBI Patalas i LEXO, a także współpracy z dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w ŁodziWolborskie Centrum KulturyParafia Św. Mikołaja w Wolborzu oraz z grupą Łódź szyje dla medyków udało się wesprzeć domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja i schroniska, przekazując:
    • 1000 litrów płynów i żeli antybakteryjnych,
    • 2000szt. maseczek ochronnych,
    • SelfClean bezdotykowy kisk do dezynfekcji rąk.

Dziękujemy i zachęcamy do dołączenia do grupy pomocowej na Facebooku Łódzkie w walce z Covid-19 oraz obserwowanie naszego profilu  na Facebooku Łódzkie dla biznesu.

Łódzkie w walce z Covid-19

? Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, członkom grupy Łódzkie w walce z COVID-19 za dotychczas udzielone wsparcie i pomoc mieszkańcom naszego województwa❗️?Grupa powstała właśnie po to, aby pomagać sobie wzajemnie w walce z pandemią #COVID19. Co ważne, nieodpłatnie❗️? Podsumowując dotychczasowe działania na grupie, dzięki życzliwości firm: MAGA Cosmetics, SelfMaker, JOBI Patalas i LEXO, a także współpracy z dyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w Łodzi, Wolborskie Centrum Kultury, Parafia Św. Mikołaja w Wolborzu oraz z grupą Łódź szyje dla medyków udało się wesprzeć domy dziecka, domy samotnej matki, hospicja i schroniska dla zwierząt, przekazując:• 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ litrów płynów i żeli antybakteryjnych,• 2️⃣2️⃣0️⃣0️⃣ szt. maseczek ochronnych,• SelfClean bezdotykowy do dezynfekcji rąkDziękujemy❗Zespół Łódzkie dla biznesu

Opublikowany przez Łódzkie dla biznesu Piątek, 22 maja 2020

Zespół Łódzkie dla biznesu

MR