Liki Mobile Solutions – łódzkie software house – to firma o wysokim potencjale eksportowym, reprezentująca branżę Informatyka i Telekomunikacja, jedną z priorytetowych specjalizacji regionalnych województwa łódzkiego.

Liki Mobile Solutions, zainteresowana rozszerzeniem działalności w krajach Beneluksu, w wyniki oceny ekspertów z Uniwersytetu Łódzkiego, została zakwalifikowana do udziału w projekcie „Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu”, którego celem jest zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej województwa łódzkiego poprzez zbudowanie sieci współpracy z podmiotami z innych europejskich regionów oraz prezentacja kompleksowej oferty handlowej firm wśród potencjalnych kontrahentów.

Obecność na branżowych wydarzeniach o randze międzynarodowej pozwala firmom poznać panujące trendy i nowinki technologiczne, tym samym przyczynia się do ich rozwoju.

Firma LIKI Mobile Solutions uczestniczyła w europejskim festiwalu najnowszych trendów technologicznych w Amsterdamie – TheNextWeb -TNW2019 oraz z w wizycie studyjnej podczas jednych z największych targów na świecie dla profesjonalistów zajmujących się systemami audiowizualnymi i integracją systemów AV- Integrated Systems Europe 2020.

Wydarzeniach były doskonałą okazją do przeprowadzenia spotkań biznesowych, networkingu i poszukiwania nowych kanałów dystrybucji na rynkach europejskich.

Liki Mobile Solutions – Software development agency

Liki Mobile Solutions swoje pierwsze biuro otworzyło w Łodzi w 2013 roku i od tego czasu nieustannie przyświeca im jeden cel – wprowadzanie niezwykłych idei w życie. Są świadomi, że każda branża jest napędzana przez technologię i potrzebuje pełnych pasji ekspertów, dlatego Liki jest otwarte na wspaniałe pomysły i gotowa je wdrożyć!

Liki oferuje kompletny cykl tworzenia oprogramowania oraz zorientowanie na wynik. Zaczynając od warsztatów i analizy pomysłów, a kończąc na wsparciu posprzedażowym, Liki bierze udział w każdym etapie tworzenia projektu. Wieloletnie doświadczenie zespołu pozwala z powodzeniem działać w różnych branżach, takich jak eHealth, Telecom, IoT, AI i innych! Wykorzystujemy w nich technologie, takie jak React.js, JavaScript, Java, Vue.js, Node.js, Spring, Angular itp.

Liki z sukcesami realizuje inspirujące projekty dla klientów z całego świata: Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Irlandii czy Nowej Zelandii. Potwierdzeniem tego są bardzo dobre opinie na Clutch – jesteśmy wysoko oceniani (4.7/5.0) przez klientów.

Filmik:

WWW: https://likims.com/

Social media:
https://www.linkedin.com/company/liki-mobile-solutions
https://www.facebook.com/LikiMobileSolutions
https://www.instagram.com/likimobile/

Kontakt: Mariusz Walczak, +48 601 335 146, mariusz.walczak@likims.com

 

Źródło, zdjęcie: materiały własne, Liki Mobile Solutions

PSZ/MR