Przedsiębiorcy z województwa łódzkiego zaprezentują się na wspólnym stoisku podczas międzynarodowych targów przemysłu bieliźniarskiego i pończoszniczego LingeriePRO w Antwerpii (Belgia) w dniach 26-27.01.2020 r.

LingeriePRO  2020 to 39. edycja wydarzenia, które każdorazowo gromadzi podmioty z rynku bieliźniarskiego i pończoszniczego z krajów Beneluksu i z zagranicy. Wydarzenie ma charakter B2B i służy nawiązywaniu relacji handlowych między producentami bielizny a właścicielami sklepów. Podczas imprezy zaprezentują się przedsiębiorcy branżowi z województwa łódzkiego, zakwalifikowani wcześniej do udziału w projekcie „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Wydarzenie ma na celu promocję potencjału przemysłu bieliźniarskiego i pończoszniczego z województwa łódzkiego na arenie międzynarodowej oraz podniesienie konkurencyjności MŚP poprzez zapewnienie dostępu do zagranicznych konsumentów oraz inwestorów.

Na wspólnym stoisku podczas LingeriePRO 2020 swoją ofertę zaprezentują następujące firmy:

  •  ALLES – producent bielizny damskiej Firma rodzinna ze stuprocentowym kapitałem polskim, funkcjonująca od 1992 r. Obecnie ALLES zatrudnia ok. 130 osób, w tym wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę zarządzającą i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz komputerowym systemem przygotowania produkcji. Firma współpracuje z renomowanymi dostawcami surowców do produkcji bielizny. ALLES jest członkiem „Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej”, „Związku Przedsiębiorców Przemysłu Mody – Lewiatan” i współpracuje z „Klastrem Innowacyjnego Przemysłu i Mody”
  • KONRAD – producent bielizny damskiej Firma istnieje na rynku bieliźniarskim od 1990r. Atrakcyjne wzornictwo, szeroki asortyment, perfekcyjna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania, plasuje firmę KONRAD w czołówce polskich producentów gorseciarskich. Wyroby wykonane są z najwyższej jakości surowców: mikrofibra z dodatkiem Merylu, haftowane tiule oraz elastyczne koronki pochodzą z najlepszych światowych firm między innymi z Francji, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Włoch. Firma eksportuje produkty do następujących krajów: Czechy, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja oraz Kazachstan.
  • CONSAY – producent pończoch i rajstop damskich oraz skarpet męskich i dziecięcych Firma działa na rynku od 1984 roku. Jest producentem wyrobów pończoszniczych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości surowce i zaawansowane technologie. Asortyment firmy CONSAY obejmuje: rajstopy damskie, pończochy damskie, podkolanówki damskie, dziecięce rajstopy i podkolanówki oraz skarpety męskie. Wyroby firmy CONSAY są sprzedawane w największych sieciach handlowych w Polsce: Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Makro, Real, Selgros, Tesco, a także za granicą, w takich krajach jak: Wielka Brytania, Irlandia, Armenia, Belgia, Czechy, Estonia, Francja, Gruzja, Hiszpania, Litwa, Łotwa, Niemcy, Rosja, Słowacja, Węgry.
  • SYNTEX – producent skarpet damskich, męskich i dziecięcych Firma działa na rynku odzieżowym od 1968 roku. Jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów wyrobów pończoszniczych w Polsce i Europie. Swoje produkty sprzedaje pod znanymi markami m. in. CHILI, TUPTUSIE, MEDIK i KENNAH, przeznaczonymi dla dorosłych oraz dzieci. Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem techniczno – produkcyjnym (dziewiarnia z 200 specjalistycznymi maszynami, wykańczalnia, farbiarnia). Wszystkie wytwarzane przez firmę wyroby pochodzą z wysokogatunkowych surowców naturalnych i syntetycznych, w tym surowców innowacyjnych – zwiększających komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Do produkcji używamy tylko i wyłącznie przędz certyfikowanych znakiem OEKO-TEX.

 

Zapraszamy na stoisko Województwa Łódzkiego podczas LingeriePRO 2020

Waagnatie Expo
Rijankaai 150, Antwerpia
Stoisko numer: F201 – F202